Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem buta a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem buta a nők többsége?

Figyelt kérdés
Nő vagyok én is, mielőtt még elkezdené valaki, hogy bunkó pasi lennék. Leszbikus vagyok, ezt is leírom rögtön. Egyszerűen siralmasnak tartom a helyzetet. És ezt most nem úgy mondom, hogy ismerkedni szerettem volna és szembesültem a butasággal, hanem általánosan véve. A barátnőm szerencsére értelmes nő. Azt látom, hogy a nőknél olyan hiányosságok vannak, hogy nem is értem, hogy a férfiak ezt hogy tudják kezelni, elfogadni. Kivétel nélkül minden okos, művelt férfi barátom arra panaszkodik, hogy nincs egy normális nő se. Mindegyik a Müller Péter meg Paulo Coelho idézetekkel nyavalyog, de ugyanakkor műveletlenek, felszínesek és buták. És ezt én nőként csak megerősíteni tudom. Tényleg ilyen kevés az értelmes nő, vagy csak mi vagyunk rossz helyen? Mindannyian válogatósak vagyunk, egyetemisták, vagy már diplomások és a diplomások között is rengeteg a hülye... Férfiakból is van idióta, nem is kevés, de én úgy érzem, hogy több a buta nő, mint a buta férfi. Miért? Ennyire nincs igény az értelemre? 23N.

2013. okt. 14. 13:07
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
55%

Igazad van..


Én azt tapasztaltam, hogy a nők 25-felett kezdenek javulni... mármint az értelmi színvonal akkor kezd el nőni náluk. Persze vannak kivételek a fiatalabbak között is, csak ritka.

2013. okt. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
38%

De van, épp azért nem kellesz te sem a férfiaknak, nem csoda, hogy leszbikus lettél :D

Mindig gyanúsak a nőket szidó nők, így akarsz kitűnni? Szánalmas.

2013. okt. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
55%
Elég álltalánosító! De álltalában az emberek megtalálják aki hozzájuk illik előbb-utóbb. Barátnak sem választasz olyat akit nem bírsz meg szerinted buta!
2013. okt. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
17%
Felnőtt az a generáció, amelyik 8 éves kora óta évi 3 napnál többet nem töltött józanul. Íme az eredmény. Férfiaknál ugyanez.
2013. okt. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Mondjuk érdekes, hogy nekem a baráti köröm nagyon vegyes és a 18 éves barátnőim is mind kifejezetten intelligensek és műveltek. De ugye a barátainkat válogatjuk. A többség viszont csapnivaló. Az első, ami kiveri a biztosítékot nálam az a helyesírás... Az anyanyelvükön nem tudnak helyesen írni!
2013. okt. 14. 13:11
 6/43 anonim ***** válasza:
67%
Divat hülyének lenni, mindenhol azt láthatod, hogy nőként csak a testeddel, külsőddel tudsz érvényesülni, legalábbis a mainstream médiából ez jön le. Talán a nők hajlamosabbak a divat után menni.
2013. okt. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
32%

Igazad van, nők rendkívül primitívek és logikátlanok.


23F

2013. okt. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
2-es, kímélj meg a hülyeségedtől. Az, hogy leszbikus vagyok nem választás kérdése. És nem érzem azt, hogy szidom a nőket, csak tényeket közöltem. Ha nem értesz velem egyet, akkor legalább argumentálj normálisan.
2013. okt. 14. 13:13
 9/43 A kérdező kommentje:
Azt értem, hogy a média ezt szajkózza, de saját magáért sem akar tanulni, vagy művelni magát? Nem fogom fel ezt az egészet.
2013. okt. 14. 13:15
 10/43 anonim ***** válasza:
21%

A nők ösztönlények... és gyengék. Érzelem alapján döntenek, ami nem feltétlen baj, de vannak olyan helyzetek, ahol bizony a józan észnek és a logikának kell nyernie.


A nő semmit nem ér a férfi nélkül... a nő a férfivel tesz ki egy egészet.


Te sem leszel sokáig leszbikus kérdező.. ez most csak ilyen divat nálad, bár nem tudod..

2013. okt. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!