Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak randira hívással lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak randira hívással lehet megtudni, hogy egy női mosoly, integetés stb. mögött "több" van-e, vagy szimplán csak kedvel?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy lány, és elvileg van esélye annak, hogy bejövök neki, bár ezt nem tudom. Rendszerint értékeli a humoromat, szoktunk beszélgetni, de nem túl sokat, a múltkor visszafordulva integetett, mikor elköszöntünk egymástól stb. Bevallom, nem nagyon merek kezdeményezni, félek a beégéstől, eddig mindig csak kudarcok értek, és attól tartok, hogy most is kiderül, hogy "csak" kedvel, de nem gondol "úgy" rám, nem tetszem neki. Sokat agyaltam már azon, hogy hogyan tudnám kideríteni, a "határ" melyik oldalán vagyok, és hogy lenne-e esélyem nála. A döntő lépésre mindig nehezen szánom el magam, ezért jó lenne, ha lenne valamilyen megoldás, hogy kiderítsem, mi is van most. Néha azt érzem, hogy lenne esélyem, és hogy eljönne velem valahová, ha elhívnám, néha azt, hogy nem "úgy" néz rám. Szóval akkor mindenféleképpen el kellene hívnom, hogy kiderüljön az igazság? Előre is köszönöm a válaszokat.

2013. dec. 11. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, egy jó ötlet arra, hogy megtudd bejössz-e neki. Ha elfogadja a randit, akkor könnyebb lesz.
2013. dec. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy én mindig is szégyennek éreztem az érzelmeim kinyilvánítását, illetve szégyelltem azt, hogy nem vagyok "álompasi", és arra gondoltam, hogy biztosan a lányok is azt érzik, hogy miért nem egy jobb pasi foglalkozik velük. Ráadásul eddig mindig csak megszívtam, úgy éreztem, hogy van esélyem, aztán mindig kiderült, hogy ők nem úgy néztek rám, és ezzel a lánnyal meg évfolyamtársak vagyunk, szóval nem az lenne, hogy egy esetleges elutasítás után sose látjuk többé egymást.
2013. dec. 11. 21:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem rágódni kell rajta, hanem lépni. Hívd el valahova és a reakciójából megtudod, hogy a kifogásokat keresi vagy egyből igent mond-e. A Mi lett volna ha.... nem jön elő, ha mersz lépni. Hajrá. 31N
2013. dec. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más az álompasija.

Egyébként én abban a szituációban vagyok amit leírtál, csak a történetben én vagyok a lány:) De ha adhatok egy tanácsot, próbáld meg egy kicsit jobban kimutatni az érzéseid, bókolj neki és nézd hogy reagál.

2013. dec. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#3: Ha igent mond, akkor ő is randinak fogja venni, vagy csak úgy gondolja majd, hogy én is haverkodni akarok, mint azok a fiú haverjai, akikkel esetleg eljár ide-oda?
2013. dec. 11. 22:25
 6/7 A kérdező kommentje:
#4: Igazából mindig is bennem van az, hogy külsőleg tutira nem vagyok nagy szám, és hogy az adott lány biztosan találna száz jobbat is nálam. Egyébként azzal sem nagyon vagyok tisztában, mennyire zárkózott a lány, kicsit ez jött le eddig, és nem tudom, a bókoknál az ilyen lányok esetében mi jelent pozitívumot stb.
2013. dec. 11. 22:29
 7/7 anonim ***** válasza:
h nem probalod ki akk sose tudod meg. h ne legyen nagy leboges h vegul nem jon ossze, akka zt tanacsolom h 2esben beszelj vele olyankor normalisabbak vagytok mind2en, minth tobben lennenek a kozelben. egyebkent meg, ez ugy van tudod h egy embernek v tetszel, v nem. h igen, akk igen. h nem akk jobb h bekenhagyod. es ennel tobb nemis kell. manapsag tulzottan tulspilazzak ezt az emberek ugy erzem -.- ja es en 15/L vok:) szal ugyerzem rossz evszazadba szulettem v nemtom o.O
2013. dec. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!