Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszenek a török...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszenek a török férfiak, a párom is az. Megkérte a kezem és bemutatott a családjának. Egy kellemetlen dolog történt velem a látogatás alatt, hozzámenjek vagy sem? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a törököket és általában ilyen helyekre járok szórakozni, ilyen férfiakkal ismerkedek.


Azt tudni kell, hogy tablettázom (több okból, pl. nem fáj, görcsöl a hasam annyira a kellemetlen időszakokban és a mellem is megnő olyankor), tehát nem szoktam gumit használni. A betegségektől nem félek, annyira nem váltok gyakran partnert.


28 éves vagyok, az utóbbi 5 évben kb. 10 partnerem volt, ebből 9 török. Az egyetlen aki gumit szeretett volna használni, az a magyar partnerem volt, ekkor nem mondtam nemet.


Azért kell a szexuális életemről beszélnem, mert a mostani párom megkérte a kezem, bemutatott a családjának és kiderült, hogy 4 éve lefeküdtem az öccsével (féltestvér). Egyáltalán nem hasonlítanak és kínos számomra a téma, megpróbáltam mindig elkerülni az öccsét a látogatás alatt és azt hiszem nem említett semmit a bátyjának. Ráadásul mindkettővel gumi nélkül voltam. Olyan kínos ez az egész.


Bocsánatos bűn?


2013. dec. 12. 15:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát ez így elképzelve vígjátékba illő:D

Jobb ha nem szólsz neki erről szerintem.

2013. dec. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miért kell kamukérdéseket írogatni?
2013. dec. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
majd megkésel, ha kiderül
2013. dec. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az iszlám szokások szerint a nő magántulajdon.

Ha kimentek mondjuk török országba simán megeshet, hogy haza sem enged többet, bezárva tart. Elég sok nő "tűnt" el iszlám országokban. Ezen jobban kattognék...

2013. dec. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Miért pont a törökök?
2013. dec. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Miért írna ki egy "nő" ilyen kérdést?

Amúgy full kamu az egész..de mind1.

2013. dec. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Már hazaértünk :) Köszönöm, hogy felhívtad a figyelmem, de emiatt nem aggódok.

A párom tehetős családból származik ezért külföldön laknak a fiaik és gyakran utaznak, megismerkedtek több kultúrával és nem hiszem, hogy a család bármelyik tagja is elrabolna :)

2013. dec. 12. 15:22
 8/13 anonim ***** válasza:
dowd: lassan tobb torok el nemetorszagban es nyugat-europaban, mint torokorszagban :D
2013. dec. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

A hitetlenkedőknek csak annyit mondok, hogy nem érdekem, hogy bebizonyítsam nektek, mert akkor (pl. ha elmondom hova járok szórakozni) könnyen beazonosíthatnátok.


Aki viszont leírja az előzőtől különböző véleményét azt megköszönném!

2013. dec. 12. 15:24
 10/13 anonim ***** válasza:
Az a gond ezzel, hogy ilyenen alapjárat kiakadna egy magyar pasi/csaj is. Legalábbis én nem venném jó néven, ha kiderülne a páromról, hogy pár évvel ezelőtt kavart a tesómmal, még ha egyetlen éjszakán kívül sose volt köztük több, de akkor is frusztrálna. Nem azt mondom, hogy szakítanék emiatt, de időbe telne, mire elfogadnám ezt a dolgot. És ha azt nézzük, hogy a pasid török,a sértődés esélye még komolyabban fennáll, ugyanis köztudott, hogy ők sokkal vehemensebb tipusúak, a férfiak birtoklóbbak, már azt is nehezen tűrik,ha a barátnőjükre más pasi egyáltalán ránéz stb. Persze nyilván ez általánosítás,és neked kell tudnod, hogy milyen a barátod, de a sztereotípiákat tekintve tuti jobban kiakadna mondjuk egy magyartól.
2013. dec. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!