Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elfogadni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elfogadni, ha valaki nem szeret?

Figyelt kérdés

Életemben talán nem voltam még sose ennyire szerelmes. Olyan mosolya van, hogy egyszerűen megőrülök tőle. Úgy érzem, hogy csak vele lehetne teljesen boldog az életem.

De van barátja, és különben sem érdekelném.

Csak barátok vagyunk.


Hogyan tudnám elfogadni, hogy hiába szeretem őrülten, ő nem szeret viszont? Hogyan lehetne ezt elfogadni, és túllépni ezen?


2013. dec. 12. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
szedd össze magad
2013. dec. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, hogy még hány luvnya lehet a földön, aki csak arra vár, hogy megkeseríthesse a napjaid és elvehesse az életkedved. Rengeteg :)
2013. dec. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ezt magaddal kell lejátszanod.
2013. dec. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sehogy nem lehet kibírni.Hagyd hogy fájjon.Aztán erősödj meg és állj bosszút!!!!
2013. dec. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!