Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A plátói szerelem (mikor pl....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A plátói szerelem (mikor pl. sztárba vagy szerelmes, vagy olyan fiúba aki nem tud rólad stb. ) lehet nagyon rossz is?

Figyelt kérdés

2013. dec. 12. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Az csak nagyon rossz lehet.
2013. dec. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen az rossz. Aztán amikor kínősz belőle, és megtapasztalod a valódi fájdalmat, csalódást, akkor jössz rá, hogy nem is volt az olyan rossz...
2013. dec. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem peldaul nagyon sokszor volt olyan hogy almodtam fiukrol (sztárokról, ismerősokrol,elkepzeltekrol) es miutan felebredtem ugy ereztem hogy szerelmes vagyok az illetobe , egyenesen fajt es napokig "hianyzott" aztan egy ido utan szerencsere mindig elmult. Fogalmam sincs miert tortent ,gondolom mert regota nincs baratom.Annyit tudok hogy borzaszto rossz erzes tudni hogy ez az egesz csak a kepzeletedben el.
2014. júl. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Csak az lehet. Tapasztalatból mondom.
2016. máj. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!