Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőkből milyen reakciót vált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőkből milyen reakciót vált ki az, ha egy ismerősük (aki fiú/férfi) a facebookon sértő megjegyzéseket tesz a babaposztokra?

Figyelt kérdés

#Facebook #babaposzt
2013. dec. 12. 22:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Sok nő fitogtatás miatt posztol babafotókat szinte naponta-hetente. Olyat is ismerek, aki az egypasiját akarja ezzel heccelni, sőt a babával már meglátogatta az expasija anyját is, erről is posztolva persze fotókat.
2016. jan. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
46%
Az ilyen megjegyzés nem a babának szól, hanem az őt mutogató szüleinek. Én sem kedvelem az ilyesmit. "Követés tiltása" - vagy mit kell beállítani. :)
2016. jan. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
63%
Agresszívak lesznek, aztán agyonvernek.
2016. jan. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Én egy anyuka vagyok. Semmilyen reakciót nem vált ki,mert nem veszem magamra a sértést. Görgetek tovább.
2016. jan. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

pozitív. én sem szeretnék gyereket.

L21

2016. jan. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
94%

Arra gondolnék, hogy mekkora bunkó ez a tóth józsi, hogy beszól a gyerekem fényképei miatt! Ha nem tetszik miért nem tilja le a követést, és nem látja többé!

Hallod apjok! Ennek a barom tóth józsinak vágd szét a pofáját ha legközelebb a kocsmában meglátod! Beszólt a ganyé a gyerek miatt!

2016. febr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nőként mondom, hogy egyes nők túlzásba viszont a babaposztolások Mennyiségét. Vannak olyanok is közöttük, akik az exük előtt alatt hencegni, vagy hasonlót. Olyat is láttam már, amikor egyik ismerősöm az exe szüleihez vitte látogatóba a babát és azokat a fotókat posztolta még aznap ;)
2016. febr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
85%

Le lehet iratkozni arról, aki túl sok babát posztol, én is ezt szoktam tenni. (Nem kell letiltani, ismerős is maradhat, pont erre van a leiratkozás.)

Ha csak felcs3szte magát és kiírja a saját üzenőfalára, ő dolga. Ahogy a babaposztolóknak is a saját dolga. Ha túl sokat hisztizik, róla is leiratkozom. Ha viszont MÁS POSZTJA ALÁ írja ezeket, akkor nagyon nem lesz róla jó véleményem. Ha meg akar valakit győzni arról, hogy ne csinálja ezt, akkor írjon neki PRIVÁT üzenetben vagy még jobb ha felhívja / átmegy hozzá. Ha nem elég közeli ismerős, hogy egy telefont megejtsen, akkor meg miért foglalkozik vele pontosan? A saját üzenőfalán kifakadást túlélem (kivéve ha a gyerek ellen szól, azt nem értem...). Ha a babaposztok mennyisége milyensége zavarja, engem is zavar.. de mást nem kell ezzel piszkálni.

2016. febr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Megkeresném és adig ütném amíg mozog.

Amúgy meg nem érdekelne,kitörölném és ennyi. Ő baja...

2016. márc. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Bunkóság. Mindenki azt posztol, amit akar.
2016. máj. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!