Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti a fiútól várjatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti a fiútól várjatok el, hogy írjon nektek?

Figyelt kérdés
Megtetszett az egyik osztalytarsam, nem nagyon beszéltem vele idáig. Suliban gyakran néztük egymást, így rairtam hétfőn, és szerdán kedves volt, jót beszélgettünk, azt egy kétértelmű dolognal megkerdezte : ezt boknak vettem (?!) XDD eltereltem a témát most bánom, hogy nem azt mondtam hogy annak szántam. Beszélgetések után másnap yha kérdeztem valamit, mosolyogva válaszolt, és 1-2x hidegen nézett rám, máskor már mosolygott.. Első padra is felült, és úgy beszélgetett a baratnoivel és néha néha hátra nézett rám. Nem is szokott fb-n lenni, tegnap este feljott, 1 óráig voltam fent, majd kijelentkeztem, 10 perc után felmentem, a neve mellett azt írta, hogy offline 3 perce. Szoktatok így csinálni csajok, hogy figyelitek, ha fent van,az aki tetszik nektek? Arra vártok, hogy a fiú írjon rátok? Amikor írtam neki, akkor sem volt fent, hanem amikor feljott akkor válaszolt, és úgy alakult ki a beszélgetés.
2013. dec. 14. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha élőben is hozzászólnál egyszer?
2013. dec. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hozzaszolok, és mosolyogva válaszol. De fogd fel nem tudok hozzaszolni ha a barátnői ott vannak.
2013. dec. 14. 11:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Hozzászólás alatt nem egy nyamvadt "Mennyi az idő?" jellegű általános kérdést értek. Ahogyan azt sem hiszem el, hogy nincs olyan perce a napnak, amelyikben ne lenne a barátnőivel. Meg kell előzni őket a beszélgetés kezdeményezésében, ennyi.

Hányszor írtál rá eddig? Minden csevejetek esetében tiéd volt az első szó? Lány vagyok, de sosem vártam ki tudatosan a srác kezdő löketét, nemhogy a további közeledés feladatát is rásózzam... igaz, én jóval kevésbé vagyok konzervatív, mint az átlag.

2013. dec. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
igen... lehet hogy ez nektek nem jó,de ez van. soha nem írok rá fiúra (csak ha jó haverom)
2014. jan. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!