Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mért várjátok hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mért várjátok hogy a szátokba repüljön a sült galamb?

Figyelt kérdés
Csak vagytok és várjátok hogy összeszedjenek benneteket. A fiúk meg törik magukat mint állat, És mivel nem tudják hogy kiknek jönnek be, sokszor vissza utasítják őket. Ti mért nem tesztek valamit hogy könnyebb legyen a fiúnak?
2013. jan. 27. 14:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ugyan már.

Rengeteg fiú is így csinálja...

Nekünk az udvarlás a dolgunk.Ami igaz az igaz.Lehetne könnyebb a dolgunk.

2013. jan. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Hogy fel ne adják a rejtett királynő mivoltuk...
2013. jan. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Vadkan01 ***** válasza:
91%
Te puhap*cs ne nyávogj, légy férfi, különben is egy lányért meg kell harcolni, az nem is lenne értékes nő aki csak odadobja magát.
2013. jan. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

" A fiúk meg törik magukat mint állat"

Még a végén megsajnállak titeket....

Biztos van olyan aki töri magát,de van aki pasi létére kisújját sem mozdítja...

Én pedig azért nem szedek fel nő létemre senkit,mert eddig mindig találkoztam olyan férfiakkal akiknél erre semmi szükség nem volt.

2013. jan. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

:DD ez mekkora általánosítás. ha nekem tetszik valaki, akkor odamegyek. ha nem tetszik, akkor nem megyek oda! mindenki így van ezzel. vagy ha nem is megy oda a lány szokott "jelezni" hogy nem küldené el a francba....

tessék nem nyávogni! hanem tenni azért hogy vonzóbb legyél! ne a női nemet hibáztasd a saját bénaságod helyett!

2013. jan. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kérdező, merő tévedés, amit állítasz! A lányok nem a sült galambot, hanem az ondót várják a szá-LYUKba.
2013. jan. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát igen elég béna vagyok! Eddig 5 lánnyal jártam de ebből nem igazán kellett nekem kínlódni mert mindig jelezték hogy tetszem. De nem voltak riherongyok. Szerencsére jóképű vagyok! Most ez az első alkalom mikor neten próbálkozom de elég kiábrándító! 12 éve most vagyok egyedül először!
2013. jan. 27. 14:19
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
ha volt barátnőd és jóképű vagy akkor meg miért panaszkodsz ? :)) egyébként, meg nem hiszem, hogy neten kellene ismerkedned, de azért tényleg jó lenne, ha nem általánosítanál, mert ez eléggé kiábrándító
2013. jan. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én nem kezdeményezek, elvárom, hogy a férfi hívjon el ide-oda, ő találja ki a programokat (még mikor csak randizunk...ja és nem fogadok el olyan jellegű meghívást, hogy ő fizessen helyettem, csak pusztán ő hívjon el, ennyi), viszont mindig egyértelműen érzékeltetem vele, hogy elég jó esélye van nálam és bejön nekem. Szóval nem játszom az elérhetetlent, de a kezdeményezést elvárom. Még sose éreztem, hogy ez bárkinek annyira rossz lenne, akinek az, hát nem illünk össze, van ilyen.

21L

2013. jan. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert alapvető emberi joguk a sült galamb. Ez van haver, törődj bele.
2013. jan. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!