Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú vagyok (tizenéves) és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú vagyok (tizenéves) és tetszik egy lány és szeretném, hogy velem járjon. Hogyan érhetem ezt el? Módszerek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 24. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj oda és próbáld meg vele jól érezni magad. Ne az járjon a fejedben, hogy "húú járnom KELL vele", hanem az, hogy jól el legyetek, és élvezzétek a pillanatot. Ha jól érzitek magatokat együtt, akkor úgyis lesz egy helyzet, amikor lekaphatod. stb stb.
2009. nov. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi már jóban vagyunk. "Egymással" jól érezzük magunkat. Barátok vagyunk, csak én beleszerettem. A kérdés az, hogy hogyanjöjjek vele össze. Mellékes kérdés, hogy honnan tudom, hogy "eljött az én időm"?
2009. nov. 24. 16:36
 3/5 A kérdező kommentje:
És PLS fejtsd ki bővebben a stb. stb.-t
2009. nov. 24. 16:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha már jóban vagytok, és sokat nevettek együtt, akkor előbb utóbb egyre gyakoribbaknak kell lennie az ilyen "véletlen" érintéseknek a részéről. Véletlenül megérinti a válladat nevetés közben, vagy szivatás közben, és utána rögtön elveszi a kezét. Extrémebb helyzetekben már véletlenül ölelgetitek egymást egy-egy pillanatra. Ha ez megy, akkor csókold meg az egyik alkalommal. Előszőr az arcát, aztán majd ahogy alakul. :D


Ha ez nem teljesen ilyen kettőtök között, akkor hívd el vhova, hogy lógjatok együtt. Dumálgassatok nevessetek, aztán egy ponton fogd meg a kezét, hogy mutatsz neki vmit, vezesd el vhova. Mutasd meg neki a kedvenc helyedet vagy hasonló. Aztán ha továbbra is nevettek, akkor puszild meg. Előbb utóbb vhogy össze kell, hogy ölelkezzetek, vagy az öledbe ül a padon. Aztán csók! Utána meg már vagy jártok vagy nem.

2009. nov. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia.Te aki ezt a kommentet írtad nem adnád meg az MSN címed? Vagy ha nem, akkor az a probléma, hogy nem tudok olyan helyet Dunakeszin, ami ilyen különleges édekesség. Meg még gyerek avgyok, szóval még naplementét se nézhetek meg vele...
2009. nov. 26. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!