Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes folytatni? ( a magyára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes folytatni? ( a magyárazat hosszú)

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit neten ismertem meg,sokat beszélgettünk és két sebzett szív egymásra talált.Mindkettőnknek vannak rossz emlékei a gyerekkorámból amelyek befolyásolják a mostani életünket is.Ő idősebb nálam,az anyja kiskorában elhagyta emiatt sokszor van rossz kedve,sokszor előjönnek olyan emlékei ami sírásra készteti.Teljesen megbízunk egymásban,szoktunk beszélni telefonon is és próbálunk mindent megbeszélni.Mivel ő már felnőttkorú ezért dolgoznia kell,elég sokat ezért fáradt.Amikor beszélünk és rossz kedve van,akkor mindig próbálom őt biztatni,és gyakran mondja hogy nagyon szeret engem,mert ha én nem lennék neki akkor nem bírná el a mindennapi terheket.

Tudom hogy a gyerekkora miatt szomorú ilyen gyakran,és eddig a biztatásom mindig sikeres volt.Gyakran megtudtam nevetettni is.

De érdemes egy ilyen kapcsolatot folytatni,sikerül elfelejtettni vele a gyerekkori dolgait?



2013. nov. 21. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt hosszú. És érdemes!!!
2013. nov. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mihamarabb találkoznotok kellene és szerintem érdemes.
2013. nov. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen,már nagyon szeretnénk találkozni csak messze lakik tőlem.
2013. nov. 21. 20:13
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen jó hatással vagytok egymásra, és nem okoztatok eddig egymásnak csalódást, akkor érdemes folytatni. Hiszen mindkettőtöknek jó, hogy meg tudjátok beszélni egymással a gondjaitokat, problémáitokat és tudtok segíteni egymásnak.
2013. nov. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!