Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van még itt is ilyenről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van még itt is ilyenről szó? A szerelemben mért számít ez? Többi lent.

Figyelt kérdés

Miért itélik el a romákat? Mármint miért vált kérdéssé a romák hűsége? Jómagam is roma származású vagyok.... Én

jelenleg több mint 1éves kapcsolatban élek,

eszembe sem jutna megütni, terrorba tartani a

szerelmem... Dolgozom amikor tudok, iskola

mellett építgetem a közös jövőnket... Ja és

hozzáteszem, hogy ő nem roma származású... Sajnos sokan elítélik a roma származású

embereket de minden nevelés, öntudat kérdése...



2013. dec. 14. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
LOL. 1év. Majd tavasszal megcsalod, mikor beindulnak a b___s hormonjaitok :D
2013. dec. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy magyarul cigány. Mivel magyarul beszélsz, használd ezt. A németeket sem hívod deutsch-nak.
2013. dec. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mert a legtöbb roma tipikus cigány
2013. dec. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én tavaly Augusztusa óta szerelmes vagyok egy roma srácba,és semmi rosszat nem tudok felhozni csak azért mert roma.Rendes,dolgozik,érzõ ember,igen el lehet ítélni emiatt engem,de az érzéseim bem tudom kitörölni.Nem kéne mindenkit a származása alapján ítélni.
2013. dec. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mégis mit vársz? Hogy normálisan élsz, és roma vagy, ezért körbe ajnározzunk?

Csak így tovább, a rosszakarókkal meg ne törődj!!!!!!

2013. dec. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem minden roma egyforma,és ti normális romák nem tehettek róla,hogy egy kalap alá vesznek titeket a putris igénytelen semmirekellő romákkal,akik a saját lányuknak is gyereket csinálnak,hogy több pénzt kapjanak...Sok sikert az építgetéshez !:)
2013. dec. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

október 1.-jén lettünk 1 évesek és miért csalmám meg?

Mielőtt jönnek a válaszok, gyermeket nem szeretnék csak a pénz miatt.. Az iskola után stabil munkahely mellett szeretnék.

Köszönöm a támogatást :)

2013. dec. 14. 23:06
 8/9 anonim válasza:
A cigányok között nagyon kevés normális ember van, reméljük te a normális fajtába tartozol.
2013. dec. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó olvasni,hogy hozzád hasonló romák is vannak :) én sajnos csak két rendes roma srácot ismerek, de ez is több a semminél... én cigánynak azt hívom, aki a problémás, na őket nem csípem, de tulajdonképpen a problémás(verekszik, késelős, stb) emberekkel van bajom, legyen akármilyen származású... szóval nálam nem a származás a mérvadó
2013. dec. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!