Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nővérem pasija belémszeretett?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KelemenVikii kérdése:

A nővérem pasija belémszeretett?!

Figyelt kérdés
A nővérem 3éve jár a pasijával ès nekem mindig is tetszet. De az utóbbi időkben furcsán viselkedik velem. Egyszer megbámulta a fenekemet is. Eddig gyakrabban verekedtünk hülyeségből de múlthéten azt mondta nem akar bántani és ölelgetett meg puszilgatott és valamikor meg simogatja a combomat. Mit csináljak? Mert nem akarom elvenni a nővéremtől de szexuálisan is nagyom vonzódom a fiúhoz. Segítsetek kérlek!
2013. dec. 15. 01:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
valaki írjon,unaloom vaan
2013. dec. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nővéred kinyír ha lenyúlod a pasiját,segíteni csak úgy tudnék,hogy csillapítom a sexuális étvágyad
2013. dec. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
#1 igen? akkor írd meg nekem a szeminátiumi munkámat, majd tanulj helyettem vizsgára :D
2013. dec. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Csináljátok hármasban. Vagy simogatlak én,ha akarod.
2013. dec. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
köszi nekem is lenne mit tanulnom,de inkább majd holnap:D
2013. dec. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Dwight Schrute ***** válasza:
Ide figyelj Viki, ha nem akarsz nagyon és hosszú ideig rosszban lenni a nővéreddel, és egy nagy veszekedést a családban, akkor qvagyorsan elfelejted azt a gyereket!
2013. dec. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a "segítségeket" és a "tanácsokat":DD de tényleg kéne segítsék hogy mit tegyek.:))
2013. dec. 15. 01:28
 8/13 anonim ***** válasza:
mégha a barátnőd lenne,azt mondanám jólvan találsz másikat ha annyira kell a pasi, de ő a nővéred!!! ne legyél már hülye..nagyon undorító lenne ez tőled,már bocs. mindenki kitagadna a családból is
2013. dec. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Viki, tanulj te is, segít, hogy elfeledd a nővéred hapsi-tapsiját. Ha nincs mit tanulni, akkor elkezheted azt a bizonyos szemináriumi munkát!
2013. dec. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
beszéld ezt meg a nővéreddel mert ha rád hajt a srác akkor átveri a nővéredet ami nem szép dolog(ki tudja hányszor csalta már meg) a család fontosabb bárkinél
2013. dec. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!