Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belémszeretett a nővérem pasija?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belémszeretett a nővérem pasija?

Figyelt kérdés
A nővérem 3 éve van együtt a párjával.Most az utóbbi időben a nővérem megcsalja őt a fiu persze nem tudja.Az a helyzet h beleszerettem a fiuba és szerintem ő is kedvel.Az egyik hétvégén buli volt család,barátok.És együtt aludtunk én nővérem és a pasija egy ágyba .És miután elaludt a nővérem elkezdett simogatni a srác és egész éjszaka egy percet nem aludtunk.Ezután az éjszaka után jöttem rá h beleszrettem a srácba.Azóta ugy visszafogottan beszélgettünk a dolgokról vagyis megkérdezte h járnák e vele meg milyen a pasi ideálom meg ilyesmi .Legszivesebben elmondanám neki h szerelmes vagyok belé és hogy a nővérem nem szereti és össze vissza megcsalja.Naagyon rossz látni mikor nálunk van a fiu h a nővéremet csokolgatja meg ilyenek persze látszik a fiun h nem szereti már a nővéremet és a nővérem sem őt csak kötődnek egymáshoz és ezt ők is tudják.Szerinted mit tegyek?egy szerelmes lány...
2011. aug. 18. 12:07
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
Semmi képpen se köpd be a nővéred. Ha így van ahogy mondod előbb utóbb szakítanak és csapj le rá. Ha türelmes leszel hidd el a tiéd lehet! Ha ő mászik rád akkor csak bizonyos határokig engedd(szerintem), mert ha belebonyolódtok akkor nagy bajok lehetnek!
2011. aug. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Nem engedek sokat de már megpuszilt nem csók csak puszi és nagyon finoman érzékien puszil és simogat és olyankor hevesen ver a szíve és nekem is szerintem belémszeretett én szerelmes vagyok belé de ha a nővérem megtudja kinyír a szüleimről nemis beszélve ....
2011. aug. 18. 12:13
 3/44 anonim ***** válasza:
100%

sztem meg igenis tudja meg a pasi h mit művel a nővéred

tisztességtelen amit csinál


mellesleg ha feléd kacsintgat a srác akkor részéről se akkora a szerelem tesód irányába, mint kéne...


feleslegesen húzzák egymás agyát.

2011. aug. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:

a nővéred csak ne leckéztessen majd ha esetleg ti esetleg egymásra találtok..


nézzen előbb magába

2011. aug. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

azt biztosan tudom h a nővérem nem szereti csak 3 év után már ragaszkodik hozzá és azis biztos h megcsalja

és azis biztos h a pasi is csak ragaszkodik és nem szerelmes de nemakarom elmondani mert akkor óriási lavinát indítok el....

2011. aug. 18. 12:16
 6/44 A kérdező kommentje:
én nagyon szerelmes vagyok és nembírom sokáig nézni h a nővérem össze-vissza hazudik
2011. aug. 18. 12:17
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
szerintem hagyd a pasit ha nem akarod,hogy a nővéreddel rosz viszonyba kerülj. én soha nem tudnám ezt tenni a nővéremmel.
2011. aug. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
és az jó amit a nővérem tesz a pasival?és különbensem szereti a nővérem...
2011. aug. 18. 12:20
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
csak hogy egyik a nővéred és 20 év múlva is az lesz a másik egy csávó aki valamilyen szinten senkid lehet hogy 2 éven belül sehol se lesztek egymáshoz
2011. aug. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
jó de nembírom nézni ahogy a nővérem csalja nem egyszer nem kétszer csalta meg és ráadásul nemis szereti...
2011. aug. 18. 12:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!