Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha választanotok kellene,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha választanotok kellene, akkor ronda lányok vagy férfiak lennétek?

Figyelt kérdés
2013. dec. 15. 11:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

8-es, 7-es vagyok, en is tapasztalatbol mondom. Ronda nokent szoba se allnak velem a ferfiak.

A ronda pasi meg ha jo a dumaja, akkor erdekes, es vonzobb lehet, mint a jokepu, mert sok no gondolja azt, hogy a ronda pasi "halas" lesz a figyelemert, es nemfogja ott hagyni a csajt. Persze csak akkor, ha a szemelyisege olyan.

De a ferfiak 98%-a elsodlegesen a kulsohoz vonzodik, szoval ha a csaj nem vonzo szamara, akkor teljesen mindegy, hogy mennyire aranyszivu es aranyos, akkor csak baratnak lesz jo.

2013. dec. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Van abban valami, amit a 11-es írt. Az exem alacsony volt, nem túl fiatal, kopaszodó, kövér és úgy nézett ki, hogy ha a macska meglátta átment a túloldalra, én mégis úgy beleszerettem, hogy le sem lehetett volna vakarni róla. Szinte mindenki azt hitte, hogy pénzel. :D A dolog szépséghibája az volt, hogy nem volt munkája, lakása, főleg én tartottam el.

Vannak olyan férfiak, akik a viselkedésükkel, a szövegükkel, a kisugárzásukkal, a stílusukkal ellensúlyozni tudják a külsejüket.

Persze tudom, ez nem vigasztalja azokat, akik nem tudják.

2013. dec. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
#11 Ha ronda nőként szóba sem állnak veled a férfiak, az két okból lehet. Egyik az, h csak a legjóképűbb pasikat nevezed férfiaknak. Másik, h nem(csak) a külsőddel van gond. Abban viszont biztos vagyok, h ha én próbálkoznék nálad, rövid úton elküldenél melegebb éghajlatra, és tovább keseregnél, h nem kellesz senkinek.
2013. dec. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Pretty_Fighter ***** válasza:
Ronda férfi.Kigyúrnám magam,legalább a testem jó lenne.Aztán megerőszakolnék valami szép csajt.Ronda lányként nem tudnék jó pasikat erőszakolni:D
2013. dec. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

14

gondoltam,hogy ilyen irányban fog elmenni a dolog :D

Szerintem is inkább a ronda pasi lennék,mert a ronda lányokat még a nők is kitaszítják maguk közül.

2013. dec. 15. 12:45
 16/16 Pretty_Fighter ***** válasza:
Sőt,mivel ronda vagyok úgysem foglalkoznak velem a lányok,a munkára koncentrálok meg a tanulásra,jól megszedem magam a későbbiekben és a pénzéhes lányok tapadni fognak.:D
2013. dec. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!