Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bunkóság lenne, ha ezt kérném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság lenne, ha ezt kérném tőle?

Figyelt kérdés
Bunkóság lenne, ha azt kérném tőle, hogy amit adok neki közös képet egy gyönyörű képkeretben, ha úgy alakul, hogy szakítunk, ne dobja ki??? Nagyon sokat jelent nekem ez a lány, szeretem. Azt mondta, hogy ő is szeret engem, fontos vagyok neki. Sok jó emlékünk van már, és azért gondoltam arra, hogy megkérem rá, hogy majd ezt az ajándékot még ha szét is válunk, ne dobja ki, hanem majd ha ránéz, akkor eszébe jutnak a közös emlékek.

2013. dec. 15. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen örülni fog neki a következő pasija.Amúgy nem bunkóság ezt kérni tőle.Ő meg vagy betartja vagy nem.
2013. dec. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Egyaltalan nem bunkosag, de szerintem ertelme nem sok van.
2013. dec. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem bunkósság szerintem, de hagyd hogy szabadon eldöntse, hogy megtartja vagy sem.
2013. dec. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igaz, még használhatja majd darts táblának. Fő az újrahasznosítás ;)
2013. dec. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Zakathol ***** válasza:
Megkérni megkérheted, de ezt majd úgyis ő dönti el - kérésedtől függetlenül - hogy mit fog tenni. 99% hogy nem fogja szakításotok után megtartani, bár ez természetes. Miért is tenné?
2013. dec. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem bunkóság, csináld meg.
2013. dec. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!