Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavarna ha a pasitok csak esténként fürdene, nem pedig közvetlen a randik előtt?

Figyelt kérdés
Szerintem elég nagy igénytelenség 18 órás büdösödéssel oda állítani a barátnőhöz, ráadásul úgy hogy délelőtt még dolgozik is részben fizikai munkát. Nem értem miért nem lehet az esti nagy fürdőzésen kívül beiktatni még egy 5 perces gyors tusolást a randi előtt. Mert ideje lenne rá, nem közvetlenül munka után szoktunk találkozni, hanem előtte még haza megy stb.
2013. dec. 15. 20:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha nem büdös akkor nem mindegy??Ember.Nem mindenki kapja a pénzt az anyukájától!
2013. dec. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem szereted a kanszagot?
2013. dec. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

igénytelen. szólj neki!


30+F

2013. dec. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, talált magának egy hasonlóan igénytelen csajt.
2013. dec. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Ti miről beszéltek?


Arcot, nemi szervet és segget minden nap mosok, de egyébként négy-öt naponta fürdök teljesen fürdőkádban.


Azt vettem észre hogy mióta így teszek, a csajok jobban vonzódnak hozzám. Szerintem azért, mert nem mosom le magamról minden nap a feromonokat, amik megtermelődnek.

2013. dec. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Elárulom, sok nyugat-európai országban nem fürdenek/ zuhanyoznak napi szinten, csak mosakodnak bizonyos helyeken (hónalj, intim terület), mert úgy vannak vele, hogy a bőrnek nem tesz jót a túl gyakori fürdés. És ott senki nem számít igénytelennek emiatt.

Az, hogy a barátod naponta egyszer fürdik, szerintem teljesen elég. Én is esténként zuhanyzom, nem napi 2-3x, kivéve 40 fokos kánikulában és nem vagyok büdös egyáltalán. Ha meg nem tetszik, szakíts vele.

2013. dec. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
a pállott, hugyos pénisz szaga jó? érdekes ízlésetek van
2013. dec. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát ha valakinek napi 1 alapos fürdés mellett is hugyos szaga van, ott valami szervi probléma áll a háttérben.
2013. dec. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nem, csak érzékenyebb a szaglása néhány embernek. az emberek régen télen egyáltalán nem mosakodtak. a többség a büdösben bagzó emberek leszármazottja. a jó szaglás hátrány volt :D
2013. dec. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Biztos előfordult már veled életedben, hogy nem fürödtél két egymást követő napon (kirándulás, buli, sietség, stb.). Gondolom nem dőlt össze a világ.


Az a baj, hogy a legtöbb ember csak két buta végletben gondolkodik. Az a sztereotípia, hogy régen, kb. 100 évvel ezelőttig az emberek soha nem fürödtek. Ennek az ellenkezője, hogy ma meg már minden nap fürödni kell.


Egy arany középút, köztes megoldás meg már senkiben fel sem merül: Ezt szokta meg, jól van ez így. Sajnos.

2013. dec. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!