Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szoktatok csinálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szoktatok csinálni olyankor, amikor esténként hirtelen rátök tör a magány folytó érzése?

Figyelt kérdés

2013. nov. 7. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
kiverem
2013. nov. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
benyúlok egy hideg sörért a hűtőbe
2013. nov. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

MegfoJtom! :)

Nem foglalkozok vele, meg vagyok nő nélkül is, de ettől még szeretem őket, valahol mélyen...:D

2013. nov. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Neked azt kellene csinálnod, hogy előkapod a nyelvtankönyvet. Folytó = fojtó
2013. nov. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Esténként? Ha csak akkor törne rám... nekem ez 0-24 órán tartó érzés,de már kezdek hozzászokni. Ez van és kész,változtatni nem lehet.
2013. nov. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
jaj komolyan mégis ki ír helyesen gyakorin...
2013. nov. 7. 20:24
 7/10 anonim ***** válasza:
az ír helyesen a gyakorin akinek van igénye arra hogy helyesen írjon. Mert a többség egy igénytelen szar.
2013. dec. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha itt nem tudsz helyesen írni, máshol sem tudsz.
2013. dec. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hívj fel valakit. Beszélgess, barátkozz a neten. Keress értékes embereket.
2013. dec. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Látom jó nagy felháborodást keltettem egy j és ly öszsekeverésével, ezennel elnézéseteket kérem lelki nyugalmatok megzavarásáért.


Ja és kedves #8-as, ki kell hogy ábrándítsalak, suliban nem szokott gond lenni a helyesírásommal.


A normális válaszokat pedig köszönöm :)

2013. dec. 9. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!