Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavarna ha a pasitok csak esténként fürdene, nem pedig közvetlen a randik előtt?

Figyelt kérdés
Szerintem elég nagy igénytelenség 18 órás büdösödéssel oda állítani a barátnőhöz, ráadásul úgy hogy délelőtt még dolgozik is részben fizikai munkát. Nem értem miért nem lehet az esti nagy fürdőzésen kívül beiktatni még egy 5 perces gyors tusolást a randi előtt. Mert ideje lenne rá, nem közvetlenül munka után szoktunk találkozni, hanem előtte még haza megy stb.
2013. dec. 15. 20:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az a sztereotípia, hogy régen, kb. 100 évvel ezelőttig az emberek soha nem fürödtek.


- ritkán. ez tény.


táborban sem szopatok koszosan. viszek vizet!

2013. dec. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg nem fürödtek sokat. Ami baj volt és nem volt higiénikus. Manapság pedig a másik végletbe esnek az emberek.


19 éves koromig én is naponta fürödtem, de hogy elkerültem egyetemre, kialakult a saját stílusom ebben is.


Nyilván nem mondható mindenkinek, hogy 3-4 naponta fürödjön. A fizikai munkát végzőknek például nem ajánlanám. Azoknak sem, akik alapból könnyen izzadósak. Annak sem, akik rendszeresen testedzést végeznek (gyúrás, vagy súlyok nélküli edzés, vagy sportolás) és ebben nagyon megizzadnak.


De például én, aki szellemi munkát végzek, nem vagyok izzadós és keveset mozogtam, megengedhet(t)em magamnak a kevés fürdést.


De mégegyszer mondom, ettől függetlenül az arcom és az intim részeim minden nap megmosom, mielőtt valaki megint középkori egész életben nem fürdést halucinálna be.

2013. dec. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
gyúrás után képzelheted :D
2013. dec. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!