Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hányszor éreztétek eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor éreztétek eddig életetekben, hogy szó szerint szikrázott a levegő köztetek egy férfival vagy nővel?

Figyelt kérdés

Én őszintén szólva eddig kétszer, pedig 27 éves vagyok (nő)

És ennél jobb, mélyebb, izgalmasabb érzés nincs szerintem a világon...



2013. dec. 15. 22:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer. Tényleg nagyon varázslatos érzés.

Barátnőmet meglátogattam munkahelyén és bemutatott a kollégáinak. Éppen kezet fogtam egy palival, amikor hátrafordultam és ott állt ez a srác. A szemébe néztem és kb 3 másodpercig azt hittem, hogy megállt a világ és csak mi ketten vagyunk itt. Aztán mindketten zavartan félre néztünk, és bemutatkoztunk. Később barátnőmtől megtudtam, hogy komoly kapcsolata van már elég régen. Aztán 1 hét múlva taliztunk és mondta, hogy a srác megemlített engem és nagyon szimpatikusnak és szépnek talált, pedig nem is beszélgettem vele. Szóval ja, ez egy ilyen élmény volt... de hát nem lehetett belőle semmi, hiszen boldog párkapcsolatban él, én meg egy szerencsétlen szingli vagyok, aki mindig ilyeneket fog ki :D

2013. dec. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem 4 lánynál volt ez az érzésem eddig.Összeadnám az alkalmakat...,kb.10-szer éreztem,hogy mindjárt leteperem,mert nem bírok magammal.Sajnos bírtam....A kölcsönös vonzalmat is éreztem..Egyedülálló vagyok még mindig.18/f
2013. dec. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

kétszer:)

az utóbbi még most is tart. minden egyes találkozásnál már az első perctől kezdve érzem a szikrát,annyira jó érzés tud lenni :) 18L

2014. jan. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%
Feleségemnél éreztem ezt és rögtön meg is kértem a kezét.Egy év múlva összeházasodtunk.25- évig éltünk boldogan.
2015. dec. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egy valakivel volt. De vele nagyon sokszor. Imádtam közelében lenni. Ő is. Rosszul jött ki a lépés mindkettőnknél, és semmi se lett az egészből... csak a gondolat hogy mi lett volna ha... azelőtt nem nézett rám úgy senki, vagy azóta.
2020. jan. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!