Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is van egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is van egy ilyen lány/fiú az életetekben?

Figyelt kérdés

Fiatalon nagyon szerelmes voltam egy fiúba, de eltávolodtunk egymástól. Azóta nem volt komoly kapcsolatom, de vannak fiúk akik tetszenek, és olyankor csak velük foglalkozok és azt hiszem végre elfelejtettem az elsőt, de aztán ha hosszú idő után meglátom, rögtön fellángolnak a régi érzelmek, hiába hittem azt hogy túl vagxok rajta.)


Ez normális dolog? Minden ember életében van egy olyan személy aki iránt talán soha nem múlnak el az érzései? (főleg az első szerelem)


2013. nov. 12. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem minden ember életében, de viszonylag normális dolognak mondható.
2013. nov. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2 éve nagyon tetszett egy srác, odáig voltam érte..azt szétváltak útjaink. Nekem azóta barátom volt, ahogy te iis írtad, mások is tetszettek, randizgattam, mégis mikor múltkor megláttam, olyan érzés volt, mintha semmi nem változott volna. Kár, hogy neki én csak egy vagyok a sok közül :(
2013. nov. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, de én még csak elfelejteni sem tudom és ezért nem is tudok másokkal ismerkedni, mert nem érdekelnek...ennek 4 éve...
2013. nov. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Már nem tart, de volt igen. 4 évig voltam szerelmes ugyanabba a srácba. Utólag kiderült, ő is belém, de mikor megismerkedtünk, már komoly kapcsolata volt, ezért nem lett semmi.

Utána soká nem találkoztunk, majd összehozott a véletlen. Fél évig barátkoztunk (akkor már egyikünk sem érzett semmit), aztán megint soká nem láttam. Már csak köszönünk.

2013. nov. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 BlackSword ***** válasza:
ez szerintem teljesen normális...
2013. nov. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2 éve tetszik egy lány. Nem jártam vele, alig ismerem és mostanában jó ha fél évente 1szer látom. Minden nap gondolok rá. Volt közben barátnőm de akkor se tudtam elfelejteni.
2013. nov. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Velem is pont ugyanez a helyzet... Csak én azóta már a haveromat is elvesztettem akivel kb akkor lettem jóba szóval kajak egyedül vagyok.
2013. nov. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Akkor jó, azt hittem egyedül vagyok így ezzel :)

Mert van nagyon sok helyes fiú, de egy részem szerintem mindig várni fog rá. Az elején az volt a baj, hogy mindenkiben őt kerestem, de mostanra már elfogadtam hogy nem leszünk együtt soha többé, mégis mikor meglátom... :// pedig mindig azt hiszem hogy túl vagyok rajta. Meg amíg másokkal randizgatok és rágondolok teljesen hidegen hagy. Csak ha élőben látom meg, akkor zavar össze..

2013. nov. 12. 19:13
 9/9 anonim ***** válasza:
van egy lány akit örökké szeretni fogok,beleégett a szívembe
2013. dec. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!