Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, megpróbáljam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, megpróbáljam?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel évek óta jóban vagyok, barátok vagyunk. Az elmúlt időszakban egyre jobban megkedveltem és szívesen járnék is vele. Viszont azt nem tudom, hogy ő hogyan is érezhet irántam. Én szívesen belemennék egy vallomásba, de ha ő csak barátként gondol rám, utána elég ciki lenne a dolog mind a kettőnknek, nyilván nem lennénk ugyanolyan barátok vagy egyáltalán nem lennénk azok. Szóval szerintetek ráhajtsak vagy inkább a barátságunkat tartsam szem előtt?

2013. dec. 15. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Férfi és nő között nincs barátság tanuld meg! Mondd el neki, ha bejön akkor megtalált a szerencse, ha meg nem akkor egy próbát megért...
2013. dec. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak nem akarom, hogy utána meg szóba se álljon velem..
2013. dec. 15. 23:45
 3/4 A kérdező kommentje:
De végül is próba szerencse, ha nem teszek semmit, akkor nem derül ki, hogy hányadán áll a dolognak.
2013. dec. 15. 23:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem legyetek együtt kettesben, minél változatosabb programokon és helyeken. Ha ő is úgy néz rád, érezni fogod. Tényleg nem kell elrontani a korai vallomással.
2013. dec. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!