Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok ti mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti mit gondoltok erről? (kicsit hosszú)

Figyelt kérdés
A volt pasimmal "barátok" lettünk...Teljesen kizártam azt a a lehetőséget, hogy bármi is legyen köztünk, ugyanis van barátom, és le is tisztáztam vele, hogy ne is próbálkozzon. Örültem, hogy barátok lettünk, mert nagyon jól elvoltunk, viszont egy idő után elkezdted nyomulni, és folyton a múltat emlegette, illetve hogy velem szeretne lenni, és bánja hogy elengedett magától, megkértem hogy ne csinálja ezt, egy időre abbahagyta, majd újra kezdte és a jött "nekem csak te kellesz, téged nem pótolhat senki, minden nőben téged kereslek"...többször elutasítottam, és később nem volt annyira lelkes "barát" sem, amit nagyon sajnáltam mert hiányzik a társasága! Eltelt 2 hét, és visszament a volt a barátnőjéhez, aki igazából egy bunkó paraszt! tudom ne ítéljem el, de ilyet én még nőben komolyan nem láttam :D Szóval nem értem, hogy ha "nincs ló, jó a szamár is?" Illetve azóta szinte nem is keres, pedig állította hogy ő akkor is a barátom akar lenni. Nem tartom magam butának, de az ilyet én már tényleg nem értem, miért csinálja ezt?
2013. dec. 16. 04:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyilván azért akart a barátod maradni, hogy majd így könnyebb lesz visszahódítania és amikor egyértelművé vált számára, hogy nincs tovább, akkor - ahogy te is írtad - a ha nincs ló ... alapon visszament a volt barátnőjéhez.
2013. dec. 16. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De akkor még szeret? Én szeretném vele letisztázni, de ha rákérdeztem is, mindig csak elhülyéskedte. Az viszont elég rosszul esik, hogy így barátként se közeledik már, én meg nem tudom, hogy keressem-e mert nem szeretném, hogy azt higgye akarok valamit tőle
2013. dec. 16. 05:41
 3/7 anonim ***** válasza:
nem lesz a barátod soha
2013. dec. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy elfelejtsen
2013. dec. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindig is azon a véleményen voltam, ha egy kapcsolat véget ér, akkor annak legyen is vége. Szerintem nem lehettek csak barátok, ha korábban szerelmesek voltatok. Nem azt mondom, hogy minden kapcsolatot meg kell vele szakítani (bár én meg szoktam), de nem kell ilyen esetben barátkozni.
2013. dec. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg o szimpla baratod nem tud lenni, hiszen ahogy irod, tobbet akar toled (egyebkent nem tartom kizartnak, hogy csak szexet akar, de lehetseges, hogy erzelmei is vannak meg).


Szerintem ebben a helyzetben neked kene okosabban es erettebben viselkedned, hiszen semmit nem akarsz tole es uj kapcsolatod is van: probald megtartani a tavolsagot tole, hiszen ugy tunik, ez a baratkozosdi nem mukodik kettotok kozott!

2013. dec. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen tudom, szerettem volna ha normális kapcsolatunk lenne, lehet furcsa, de nekem vannak olyan exeim akikkel tényleg jó viszonyunk van, és nekik megvan a saját életük stb..De így ilyen téren vele nem jutok dűlőre sajnos! Hát ez van :D
2013. dec. 16. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!