Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valami módszer a részeg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami módszer a részeg emlékek felidézésére?

Figyelt kérdés
Párbeszédekre nem emlékszem és félek, hogy jól beégettem magam a srác előtt aki tetszik. Gondolom nincs lehetőség ezt felidézni, de azért felteszem a kérdést hátha jön valaki nálam okosabb.
2013. dec. 16. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Mentalizmus, hipnózis. Jobbat nem tudok.
2013. dec. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tökmindegy mit mondtál, a részeg csajoknak csak a melleit szoktuk nézni.
2013. dec. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is ilyenekre gondoltam, de azért nem állítanék hipnoterápiára egy ilyen "problémával" :D
2013. dec. 16. 21:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülyeség, de ez csak egy ötlet. Mi lenne, ha tőle kérdeznéd meg? Akár előre is bocsáthatod, hogy nem tudtad, mit beszélsz abban az állapotban. Nekem ideális kifogás volt az eddigi baklövéseimre. :D
2013. dec. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Á nem vagyunk most olyan viszonyban.Régebben összejártunk de aztán egyik percről a másikra eltűnt. Félek, hogy jól kioktattam, vagy az arcába vágtam, hogy mekkora szemét esetleg rá is mászhattam. Ezektől félek, mert elég kellemetlen lenne.
2013. dec. 16. 22:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez pont, hogy így a kellemtlen. Akár ha neten is, de az ember sokra tartja a bocsánatkérést. Ha nem léped meg és tényleg sok szart összehordtál, elképzelheted mi leszel a szemében, viszont ha őszintén megbánod ő látni fogja, hogy fontos neked ez a kapcsolat. (akármilyen értelemben)
2013. dec. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igazából nem fontos a kapcsolat és valószínűleg komolyan gondoltam amiket mondtam, csak azért ciki mert hát nem akarom, hogy ezt ő is tudja.

De végülis az is lehet, hogy semmi rosszat nem mondtam.

2013. dec. 16. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!