Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez beteges dolog?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez beteges dolog? 25/n

Figyelt kérdés
Ha meglátok egy fiatal apukát a kislányával, akkor mindig olyan érzésem van, hogy úgy szeretnék az a kislány lenni, főleg, ha az apuka kedvesen bánik vele, ölelgeti, játszanak, és mellesleg a pasi még jól is néz ki. Lehet ez amiatt, hogy engem nem nevelt az apám és az ilyesmi kimaradt az éltemből? Lehet, hogy apakomplexusom van? Habár nem vonzanak az idősebb férfiak, a 20-30-as férfiak tetszenek. Ez nagyon beteges dolog, amúgy nem fajtalankodásra gondolok, mert az távol áll tőlem, nem is szeretem látni az ilyesmit. Másnak is vannak ilyen érzései, hogy néha szeretne gyerek lenni, ha egy szülőt lát a gyerekével és irigykedve nézi őket?
2013. dec. 16. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Az nem beteges, ha látsz vkit, aki bejön és azt gondolod h jó lenne ha téged ölelgetne.


Az beteges, hogy ha csak gyerekes apukákra buksz és mindről azt képzeled, hogy kitúrod mellőle a gyerekét.

2013. dec. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem.
2013. dec. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van párod? :D
2013. dec. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálam nincs ilyen és ez nálad bizony apakomplexus. Párod mit szól ehhez, vele nem próbálod megélni ezeket a kimaradt vágyakat?
2013. dec. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én győlöltem gyereknek lenni szóval nem szokott ilyen érzésem lenni, de náladszerintem ez normális, látod, hogy mit vesztettél (önhibádon kívül persze) és ez fáj.


23F

2013. dec. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Úúúú, bocs a hibákért...
2013. dec. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ASOT ***** válasza:

Azt mondod nem vonzódsz hozzá,

Akkro ezek szerint több a valószínűsége annak, hogy arra vágysz amit gyerekkorodban nem kaptál meg. És ilyenkor döbbensz rá...

2013. dec. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szeretethiányod van és erős férfire vágysz (de ez szerintem nem apakomplexus).
2013. dec. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!