Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnél valakivel, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél valakivel, ha a lány külsejére csak azt mondanád, hogy egész jó, mert vannak zavaró dolgok?

Figyelt kérdés
Belsővel nincs gond, de attól félek, csak azért jönnék össze vele, mert még nem volt barátnőm, mindig csak 1-1 bulira jöttem össze valakivel és sulinak köszönhetően sok lány nincs is a környezetemben, sőt egy átlagos napon nincs is. Szóval úgy érzem, hogy találnék jobbat is ha tudnék hol ismerkedni. Nem tudom mit kéne tenni.
2010. szept. 21. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Van 1 nagy igazság: Lyuk, lyuk, csak a keret más.
2010. szept. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szívből szereted? csak aggódsz amiatt h azért jönnél össze vele mert ő lenne az első csajod? de ha tényleg a lelked mélyén szereted ne habozz!
2010. szept. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Találnál jobbat is? Na akkor ezzel a lánnyal semmi esetre se kezdj ki!


Akkor inkább várj még egy kicsit. Azzal jöjj össze, akivel tényleg akarsz, akiért megveszel :)

2010. szept. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
eléggé felületesen ismerem. van egy közös ismerősünk és 1x találkoztunk kb egy köszönésre. Utána felvettem msn-re és ott beszéltünk.
2010. szept. 21. 19:11
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Olyan lányt keress, találj akibe képes leszel beleszeretni őszintén!!


És nem csak ezért vagy azért hanem összességében.


A válaszom tehát: NEM!

2010. szept. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát lehet, hogy beletudnék, de ahhoz nem ártana személyesen is beszélni... De ha találkozunk és nem akarok össze jönni vele, akkor meg nekem kínos.
2010. szept. 21. 19:38
 7/11 anonim ***** válasza:
velem ugyanez volt haver .. 3 évig volt barátnőm , utóbbi pár hónapba buliról buliba , mert állítólag ilyenkor ez kell , közbe voltak jó csajok akikkel vmiért csak flörtölés lett a vége , mostanába volt egy csaj akire nekem külsőre nem jön be , belsőre tényleg minden oké , és mondták h jöjjek vele össze, viszont az előző válaszírónak van igaza , tudom hogy jobbat is kaphatok , csak nem most , szal várok aztán majd lesz szebb csaj is ..
2010. szept. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
húú ez a pl jól jött... csak nálam az a h én vhogy sose kerülök beszélő viszonyba a csajokkal. Nincsenek nagyon a környezetemben, leszámítva azt aki a barátom. És most lenne lehetőség összejönni egy nem rossz csajjal. Mondják, hogy úgyis jön valaki 1x de nem igazán...
2010. szept. 21. 19:49
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan lánnyal járjál, akinél eszedbe sem jut feltenni ezt a kérdést magadban!!
2010. szept. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

en majd megveszek egy olyan lanyert aki legfokepen belsore jon be kulsore is tetszik de azert ott motoszkal az is hogy nem a legszebb :( ,

22 eves vagyok .. meg nem volt nekem sem baratnom

2010. szept. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!