Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális dolog, hogy egy...

Normális dolog, hogy egy hiperaktiv gyerek anyukája nem szól rá a gyerekre percenként, azt állítja, hogy a maga nyugalma érdekében csakis veszélyesebb dolgokért szól, mert különben egész nap idegesen kiabálhatna, mert a gyerek állandóan zavaró?

Figyelt kérdés
Jól gondolom,hogy például egy nagybevásárlóközpontban igenis viselkedjen a hiperaktiv gyerek is normálisan,vagy különben vigyék haza ?
2013. okt. 6. 13:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Vedd át a nevelését egy hétre, és megváltozik a véleményed én úgy gondolom.
2013. okt. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Túlzott mozgékonyságra ,türelmetlenségre ,nyugtalan viselkedésre gondolok,hogy joggal elvárható ,hogy másokat ezekkel ne zavarjanak.
2013. okt. 6. 13:08
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

Igen az édesanya jól kezeli a dolgot, ugyanis hiába üvöltene vele, egyszerűen a gyermek mentalitása ilyen.


Mégis mit követett el a gyermek, amivel zavart másokat?

Ugyanis én igaz nem hiperaktív, de eléggé aktív gyerekekkel is találkoztam, engem nem zavart, valószínű avval van a baj, hogy nem az illető nincs oda a gyermekekért.

2013. okt. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

Látom te se láttál még közelről gyereket sem, nem hogy hiperaktív gyereket. Minél jobban veszekszel vele, annál inkább fogja csinálni, annál jobban felhergeled.

Kinek mi a normális viselkedés? Nehogy már egy gyerek ne mehessen el egy boltba, mert az téged zavar?????

2013. okt. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Könnyű kívülről okosnak lenni. Azt hiszem, nincs is gyereked. Nekem nem hiperaktív a kislányom, "csak" 3 éves és a kor összes jellemzője megtalálható a viselkedésében. Szerinted, hogy járjon vásárolni az anyuka, ha nem tudja kire bízni a gyerekét? Lehet még neked is hiperaktív gyereked, akkor ne felejtsd el ezt a kérdést :-(
2013. okt. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%
Miért zavar az téged, ha túlzottan mozgékony, türelmetlen a más gyereke? Gondolom anyukája nem engedte, hogy fellökjön Téged vagy ócsároljon Téged. Szerinted ha fegyelmez a gyerek anyja folyamatosan egy hiperaktívot, pláne ilyne izgalmak között, mint a bevásárlóközpont, máris vigyázba dobja magát? Hát nem, sőt! Nézz utána a hiperaktivitásnak. egyáltalán a gyerekeknek.
2013. okt. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Normális, ha a hiperaktív gyereket nevelő anyuka minden héten többször is feltesz provokatív kérdéseket? Ne haragudj, de tényleg nem tudom felfogni, miért jó ez neked.
2013. okt. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Könyvtárban elvárható.


Milyen környezetben történt a számodra zavaró incidens?


Mert megértem, hogy téged zavarhat a dolog valószínűleg engem is zavarna, de egy hiperaktív gyerekkel szemben, ki kell terjeszteni a tűréshatárt.


Gondolj arra, hogy szerencsés vagy, amiért a te gyereked nem küzd ezzel az állapottal.

2013. okt. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ja, bevásárlóközpontban. Bocsi.



Ha nem borogat le dolgokat stb..., akkor semmi gond. Az, hogy ugrál, meg hangosabb, szerintem megbocsájtható.

2013. okt. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 sippara ***** válasza:
49%
Abszolút semmihez semmi köze, de basszus, csak fele annyi tolerancia lenne a társadalomban minden más "mással" (melegekkel, kutyásokkal, akárkivel) szemben, mint a hiperaktív gyerekek helyzetet telibeszaró anyukáival szemben :)
2013. okt. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!