Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-on éves férfiak/nők, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-on éves férfiak/nők, ti hány éves korotokban TERVEZTEK családot alapítani? 5 éve hogy álltatok ehhez a kérdéshez?

Figyelt kérdés

Én 24 éves férfi vagyok. Kb. 5 éve úgy éreztem, hogy 28-30 körül szeretnék családot alapítani. Most ennyi idősen ott járok, hogy komoly kapcsolatra a közeljövőben sem tehetek szert, így örülök, ha 40 éves korom alatt valamikor lesz egy családom, ha lesz egyáltalán...

Ti hogy vagytok ezzel a kérdéssel?


2013. dec. 17. 18:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ha találok végre egy barátnőt magamnak,igazából annak a függvénye ez a dolog.Vele pár év után,ha jól megleszünk majd akkor.De ahogy elnézem 30 éves korom előtt nem hiszem,hogy lesz,sőt... lehet,hogy soha nem is lesz...

22/F

2013. dec. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

5 éve még nem akartam gyereket, ma már szívem szerint szeretnék, eszem szerint viszont nem. De ha a szívem győz, kb 40 évesen vállalok gyereket, akár egyedül is, ha velünk is élne az apja, gondolom úgysem foglalkozna velünk, szóval ez mindegy.

23L

2013. dec. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem akarok családot. 5 évvel ezelőtt sem akartam, de korábban még igen.
2013. dec. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
17 évesen úgy gondoltam,hogy 28-30 évesen.De egyre inkább úgy tűnik,hogy szerintem 40 éves koromra se lesz és a kedvem is elment az elmúlt egy évben a kötöttségeltől.
2013. dec. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
én 22 vagyok 5 éve vagyok együtt a párommal most született gyermekünk szóval nekem bejött:)
2013. dec. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
33-35 körül, amennyiben lesz megfelelő partner. Családhoz idő kell és sok pénz, na meg persze nem könnyű olyan nőt találni akivel érdemes családot alapítani, szóval ehhez nagyon sok idő kell.
2013. dec. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Erre a bolygóra én inkább nem szeretnék utódot. Mai szörnyű helyzetet elnézve, ez csak romlani fog, én meg nem akarom azt, hogy a gyerekem szenvedjen. Szóval inkább nincs, és több mint való (magamat ismerve) nem is lesz.


25F

2013. dec. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én sem akarok gyereket,velem bezárul a rabszolgák gyártása.

3an vagyunk testvérek,de egyik testvérem sem szeretne.

26/F

2014. júl. 11. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!