Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jo ajandek a baratomnak? SOS

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jo ajandek a baratomnak? SOS

Figyelt kérdés

Egy honapja ismerem es onnan szamitjuk kapcsolatnak.Igazabol annyira nagyon jol meg nem ismerem...de szereti az autokat motorokat stb..Meg multkor mikor fent voltam naluk lattam egy "police to be" parfum dobozt.Szerintetek a doboz miatt tette ki vagy szerethette is a parfumot? Mert en most vettem neki egy olyat karacsonyra 7000 ert..lehet sok igy egy honap utan ennyit kiadni de otletem sem volt mit vegyek neki...Meg meg szeretnek valami aranyos dolgot venni csak nem tudom mi legyen...Szerintetek?! :)

18/L 18/F


2013. dec. 17. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet.
2013. dec. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De remélem neked legalább tetszik az illata. Gondolom csak nem fogja utálni ő is, és akkor még neked is imponál vele - így logikusan jó lesz neki.
2013. dec. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

szerintem jo az illata...legalabbis nekem tetszik! :)

De mit vegyek meg melle? Gondoltam meg csokira mert a feher milka a kedvence meg egy aranyos kepkeret es bele egy kozos kep :) vagy ez mar tul sok ajandek egy egy honapos kapcsolathoz?

2013. dec. 17. 19:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja, túl sok. Na, szerintem ez tőletek függ. Ha mondjuk ti eleve mindig drága dolgokat vásároltok, akkor tök normális ez is, ha nincstelenek vagytok, akkor nem :D érted..

Passzints mellé még egy csokit, aztán elég az. Kép meg jó lesz fél év után :P

2013. dec. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A képet hagyd, a csoki mehet, ennyi elég lesz örülni fog neki.
2013. dec. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!