Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is éreztétek már úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is éreztétek már úgy, hogy valójában nincs senkitek és nem számíthattok igazán senkire?

Figyelt kérdés

Hogy nem számíthattok a szüleitekre, nincsenek igaz barátaitok és nem lesz soha párotok?

Ha igen, hogy tudjátok azt feldolgozni? Egyáltalán akkor mi értelme van az életnek?


2013. dec. 17. 22:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

-volt

-sehogy

-ÉN

2013. dec. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

nekem ez csak a párkapcsolati téren szokott lenni,bár most az rendben van.


miden jobb lesz,ne aggódj!

2013. dec. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Amíg nem lesz barátod/barátnőd addig keress valami hobbit,vagy kezdj el sportolni.


Amúgy erről ez ugrott be

http://www.youtube.com/watch?v=bSMf0hwGErQ

2013. dec. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
próbálom nem elfogadni, és közben motivaciot találni mindennapra.. hátha történik egyszer vmi, szerencsére szülőkre azért számíthatok
2013. dec. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én most is így érzek, apám miatt amúgy is gyerekkorom óta veszélyben élek...
2013. dec. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Volt. sok fájdalom után rájöttem, hogy amikor az ember kinyitja a száját, és segítséget kér, MINDENKI még az idegenek is segíteni akarnak. Szóval tévedés. Mindenki melletted áll, ha akarod. Akard!
2013. dec. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A családomra számíthatok,de rajtuk kívül senkire.Nincsenek barátaim,se párom(még nem is volt,és lehet nem is lesz).

Ezt nem lehet ép ésszel feldolgozni,ezért sosem nyugszom bele igazán,amíg élek a remény ott marad.Bár én az életem a családomra tettem fel,mert egyedül ők azok akik foglalkoznak is velem komolyan.

Hát hogy mi értelme az életnek? Nem tudom én sem,talán egyszer majd rájövök.

2013. dec. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

igen

igen

az önzőség hasznos dologgá válik ha egyedül vagy....

22/F

2013. dec. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
igen volt sok ilyen.
2013. dec. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen volt, mikor emiatt pár napig szarul éreztem magam, akkor egyből észrevették páran és megkérdezték mi a gáz. Feltettem nekik kb ugyanezeket a kérdéseket, és ők azt felelték, hogy ők is éreztek pont ugyanilyet, nem egy egyedi eset, nem kell parázni... és igazuk volt, mert nekem szinte attól elmúlt, hogy valaki észrevette, hogy rákérdezett és azt mondta neki is volt pont ugyanilyen... 1 héten belül elmúlt... hidd el, hogy ha kimutatod vagy kimondod, hogy szarul vagy, akkor hirtelen mindenki segíteni akar. és segít is, ha tud :)
2013. dec. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!