Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vvan ertelme ennek a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vvan ertelme ennek a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Hello!


Van egy lany aki nagyon tetszik es szeretem.A gond csak annyi hogy ő nagyon messze lakik de interneten keresztul tartjuk a kapcsolatot...szemelyesen meg nem volt szerencsenk tal alkozni sajnos :/ sok szerelmem volt de meg senkibe nem szerettem bele ennyire.mas lanyokkal nem is nagyon foglalkozok csak vele.szerintetek van ennek ertelme?

koszi az ÉRTELMES valaszokat!


(bocsi az ekezet nelkuli iras miatt csak telorol irtam :D)


2013. dec. 18. 00:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne fűzz hozzá komoly reményeket. Mikor még eszetlen kis pubi voltam, nekem is voltak ilyen ügyeim, de csupán időpazarlás. Szép volt, jó volt, de akkor is kikészített. Szóval nem sok értelme van.
2013. dec. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Még nem is találkoztatok, de te szereted?

Legalább hozzatok össze egy találkozót, mielőtt a "kapcsolaton" elmélkedsz...

2013. dec. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs morci98.
2013. dec. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 fenegyerek válasza:

én elitélem a távkapcsolatokat ha nem látják sokat egymást most gondolj bele hogy cdak chaten beszélgettek és rohadtul csak vágyódtok ez psziholögia mert magaddal is elhiteted h szereted

mibe vagy szerelmrs? a profilkèpébe? azokba amiket ír

ez szerintem rohadtul nrm normális

az igazi szerelem az az mikor a tekintetébe vagy szerelmes abba ahogy megfogja a kedved a mosolyába amikor megnevetteted

komám hagyd hogy olyan tegye boldoggá aki ott lehet mellette és szerintem te is keress olyat aki mellett ott lehetsz

gondolkozz kicsit még ha nehezedre is esik

facebook szerelem :D

2013. dec. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mekkora a távolság köztetek?

Feleségem 200km-re lakott tőlem mikor megismerkedtünk. Nem hittem volna, hogy ide jutunk, de egy távkapcsolatból is lehet akármi!

Ha át tudod hidalni a távot és előbb utóbb valamelyikőtök meg tudja hozni a szükséges áldozatot (költözés), vagy együtt egy harmadik helyre, akkor bármi lehet, én bátorítanálak, hogy ne add fel, de ha a táv miatt mégsem menne, akkor ne erőltesd, maradjatok meg barátoknak.

2013. dec. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!