Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ertelme van egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ertelme van egy ilyen kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Tavaly szeptember ota egyutt vagyok egy pasival, de nem vallal fel masok elott, sehova nem megyunk egyutt, csak estenkent talalkozunk(mikor mar nincs vilagos)
2013. júl. 30. 17:09
 1/5 Bummer ***** válasza:

Az nem párkapcsolat, csak "egyéb".

Nem éri meg, hacsak neked nem jó az, hogy nem szól többről.

2013. júl. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Froncsi ***** válasza:
Ti nem vagytok együtt.. legalábbis én ezt nem nevezném kapcsolatnak
2013. júl. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
semmi értelme nincs, valószínüleg vonzódik hozzád, de leginkább a biztonságos szex miatt tartja fent a látszat kapcsolatot - szégyel téged, nem akar felvállalni, nem akarja, hogy megismerjenek a barátai - legyen több önbecsülésed szerintem és állj ki magadért, mert különben teljesen lerombolja majd az önbizalmad, önképedet
2013. júl. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj vele erről beszélni. Ha nem tud értelmes választ adni, hagyd ott... Majd találsz olyat, aki büszke lesz rád, hogy vele vagy. :)
2013. júl. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, nem e vámpír? Mert vannak ilyen vámpír pasik, akik nappal nem mennek sehova, csak este. ^_^
2013. júl. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!