Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok szerintetek, valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek, valóban zaklatónak tart engem a lány szerintetek vagy csak az állás/át/unkat védi?

Figyelt kérdés

Munkahelyi kapcsolatról lenne szó, melyről tudni kell hogy ha 2 ember között (nő+férfi)kapcsolat alakul ki akkor egyiket áthelyezik vagy mindkettőt kirúgják. 2 hónap eltéréssel 2 alkalommal chateltünk amit viszonzott is a lány azzal, hogy visszaírt. Leginkább közömbös, illetve munkahelyi témáról írtunk egymásnak. Egy-egy szóváltásra bizalmasabb téma is előkerült. A kollégám és az üzletben dolgozó takarítónő esete a napokban kiderült, ami után a lány aki részemről érdekelt mikor egy átlagos kérdést feltettem neki szóban letámadt, hogy "NE ÍRJAK NEKI, ÉRTÉKELI, HOGY TETSZIK NEKEM,NEM Ő (a lány) LESZ AKIT ÁTHELYEZNEK" Na most ha én úgy érzem, hogy zaklatnak:

1. Nem írok vissza

2. Ha ugyanott dolgozunk nem állok le vele beszélgetni

3. Ha tényleg zaklató letíltom a profilját hogy ne is láthassa az enyémet!!!


Ezzel ellentétben még azóta (ahogy én érzetem) szemtől szembe hátbaszúrt!

- Nem is szólok hozzá

- Nem is köszönök neki

- Kivülálló kollégámtól tudom aki látta a lány arcán, hogy bűnbánat, szégyenérzet látszik rajta.

- Továbbra is kerülgetni, környékezni próbál engem.


Remélem, hogy jól gondolom, de lehet azért kért csak arra, hogy ne írjak neki mert fél hogy a cégvezetés leellenőrzi a profilját?! A 2 chatelés között úgy éreztem hogy nagyon is megvan az összhang olyannyira, hogy már azon törtem a fejem elmerjem e mondani mit érzek iránta, bár másoktól visszahallva első pillanatban észrevette, hogy beleestem.


Lányok az őszinte véleményeteket kérném nem szeretném ha tényleg zaklatónak tartana. Úgy érzem vele el tudnám képzelni az életem hátralévő részét.


2013. dec. 18. 07:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Na most ha én úgy érzem, hogy zaklatnak:

1. Nem írok vissza


szemtől szembe hátbaszúrt!



- zaklatónak tart

enyhén zavarodott vagy

2013. dec. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!