Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti koztetek van olyan aki mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti koztetek van olyan aki mar szexelt valamely tavolabbi vagy kozelebbi rokonaval?

Figyelt kérdés
2013. dec. 18. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Unokatesómmal, apám unokatesójával.
2013. dec. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Romeo2006 válasza:
Három unakatesómmal...
2013. dec. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
foooj,de gusztustalanok vagytok...
2013. dec. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem ertem ezt a "gusztustalanok vagytok" beszolast. alapvetoen az osszes emberi test ugyanolyan felepitesu. vannak nok es ferfiak, ugyanolyan testreszekkel, de mas-mas adottsagokkal.

a rokonaink ugyanugy emberek, ugyanugy hus es ver.

annyi a kulonbseg, hogy a tarsadalmi elvarasok es ertekrend szerint "bunos" kapcsolat hozzatartozoval szexelni. ez igy van rendjen, de attol meg nem kell kapasbol undoritonak titulalni, ha valakinek megtetszik mondjuk az unokatestvere.


nekem is tetszett regebben az egyik unokatesom, meg is bamultam es csorgattam ra a nyalam. de ennyi, nem tettem lepeseket fele, magamban tartottam a dolgot.

2013. dec. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Unokatestvér esetén egyébként nem aggályos. Biológiailag már eléggé távoli génkészlettel rendelkezik, így semmi gond nem lehet belőle. Akár kapcsolat is lehet és gyerek. Sőt ezt a törvény is megengedi.

Egyedül egyenesági rokonok közt tiltja a törvény.

Azaz Szülő-gyerek testvérek.

Igaz ha védekeznek és nem verik nagy dobra felőlem aztán anyuka csinálhatja a fiával bátyus a húgával, mert ha nekik jó, akkor nekik jó. Csak tényleg gyereket ne csináljanak mert a deformáció esélye ilyen közeli génkészlet esetén megnő, meg hogyan magyarázza meg egy esetleges egészséges gyereknek, hogy a nagynéni az anyu is egyben, vagy a nagypapi az apu...

2013. dec. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként valaki csinálta már szülővel vagy testvérrel? A dolog kényes mivoltára való tekintettel választ inkább privátban kérek!
2013. dec. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az engem is erdekelne
2013. dec. 18. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!