Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Jó ajándék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Jó ajándék?

Figyelt kérdés
Párom imádja a Trónok harcát.. Gondoltam megveszem neki a könyvet. Szerintetek ha a sorozatot végignézte, a könyvnek örülne? Amúgy szeret olvasni, de így hogy látta a filmet...? Szerintetek?
2013. dec. 18. 13:58
 1/7 Smile0 válasza:
szerintem jó ajándék lenne mert a film kihagy pár részt. amugy lány vagyok
2013. dec. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a konyvek mindig bovebbek es altalaban jobbak is, mint a filmadaptaciok. en orulnek neki :)
2013. dec. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A könyvek 1000000x jobbak a sorozatnál, az első 3 évad amúgy csak az első két könyvet dolgozta fel, illetve a 3. felét.

A sorozatból meg amúgy is csomó minden kimaradt, majd 900 oldalt barom inehéz ám ilyen rövid évadokban teljesen megfilmesíteni.

2013. dec. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindig ezerszer jobban a könyvek, mint a sorozatok. Ha már látta a filmet vagy sorozatot és nem is olvasná el a könyvet, értékelni nagy és lehet később ki is olvasná. Örülne neki.
2013. dec. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nagyon*
2013. dec. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is a sorozatot láttam előbb, most olvasom a könyveket, és nagyon bízok benne hogy jól gondolom és megkapom az egyiket karácsonyra :D Ha szeret olvasni, tökéletes ajándék. De ha esetleg nem tetszik majd neki, megadom a címem, küldd el nekem :D
2013. dec. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De fainak vagytok! Köszi a válaszokat :)
2013. dec. 18. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!