Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a nekem tetsző srác akaratl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nekem tetsző srác akaratlanul megbántott, és megkérdezi, hogy mi a baj, mit válaszoljak neki?

Figyelt kérdés

Szörnyű napom volt. Nagyon egyedül érzem magam. Akik közel állnak hozzám, ma ők is "távol". Remélem értitek. Aztán, van egy fiú, akibe belezúgtam, és nagyon jól ismer. Ma amikor találkoztunk, alig szólt hozzám, szinte rám se nézett, mert ő 4 évvel idősebb nálam, és a pedagógus megtiltotta neki, hogy velem foglalkozzon. Na mindegy... Anyám kicsi korom óta ver, nagyim januárban halt meg szinte ő nevelt föl, apukám 4 éves koromban lelépett, kb a 150 km-es körzetünkben nem lakik rokonom. Egyedül vagyok. Minden amivel eddig próbálkoztam, fuccsba ment. Edzésen (kosarazok) nem ment be egy labda sem, pedig mennyit gyakoroltam, eddig semmi gond nem volt a kosarakkal. Ma vizsgáztam, hegedűből, a legegyszerűbb dolgokat is elrontottam benne, a suliban szinte senki nem szólt hozzám, egyedül voltam. Röviden ennyi rólam, hogy mégse azt higgyétek, hogy üres nyafogás a történetem... Szóval. Ma a srác nem foglalkozott velem, de miután lelépett a tanár, a többiekkel igen, hozzájuk beszélt, velük viccelődött. Mintha egész nap egy szellem lettem volna. Erre rám ír, hogy "baj van??". Erre mit tudnék írni? Mégsem mondhatom el neki mindezt, nem egy lelkizős típus, kicsit szerintem hülyének nézne, hogy pont rá zúdítom minden bánatom. Régebben sokat csúfoltak, kb az egész iskola, de mostanra már sikerült elfeledtetni velük. Ma eleve szar napom van, erre még neten is belém rúgnak. Drága ismeretlenek névtelenül írják, hogy milyen csúnya vagyok és kövér. Köszönöm.

Miért van az, ha egyszer minden jó, akkor az maximum 1 hétig tart, utána pedig világvége hangulatom van? Minden elromlik körülöttem... Kicsit bonyolult az egész, de remélem értitek. Szóval a kérdésem: mégis mit mondjak a fiúnak, hogy miért sírtam? Segítsetek!



2013. dec. 17. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy nagyon rossz napod volt. Ha kérdezi, hogy miért, akkor mesélj el egy-két dolgot, aztán hátha más irányba tereli a beszélgetést és még jobb kedvre is derít :)
2013. dec. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Érdekes, hogy a legegyszerűbb dolgokra nem is gondoltam...
2013. dec. 17. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!