Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tehetnék akkor ha a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tehetnék akkor ha a barátnőm szeretné ha eljegyezném de én még nem állok készen rá?

Figyelt kérdés

Nekem az nagyon új lenne.Az a komoly elköteleződés az az már nekem olyan lenne,hogy nincs menekülés.Olyan mintha börtönbe zárnának és kész vége.Mert így párkapcsolatban megvan a kellő szabadság érzet.Ha gond van és nem tudunk rajta javítani akkor ki ki mehet a saját útjára.De házasság után :S

De ő meg akarja.Az őrületbe kerget.Mit csináljak?


2013. dec. 18. 20:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az eljegyzés még nem házasság. De ezt meg kellene beszélni vele. Viszont ha ennyire rá van állva nem igen akar majd engedni belőle.
2013. dec. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Minek vagy vele, ha láthatóan nem szereted igazán, se nem egyeznek a terveitek, igényeitek?
2013. dec. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nah igen.Főleg ha erőlteti.Eljegyzés aztán házasság.Mert utána tuti az lenne a téma,hogy na mikor.Ez az időpont jó lenne... ááááá
2013. dec. 18. 20:52
 4/12 A kérdező kommentje:

Sárkány.Ez a láthatóan nem szereted eléggé duma egy rakás kaki.

Miért ne szeretném?De én ettől félek.Ez nem azt jelenti,hogy nem tervezek vele elég hosszú távra.

2013. dec. 18. 20:53
 5/12 anonim ***** válasza:
Innentől van az, hogy mondhatod, hogy szereted őt... de nem úgy. Bármit is mondasz. Szegény lány ...
2013. dec. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
beszeld meg vele, hogy te meg nem allsz keszen ra. es en pl nem szeretnem, ha a baratnom nyomulna a hazassag temaval. az a ferfi dolga, hogy megkerje a no kezet, ne eroltesse ram magat :)
2013. dec. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Minden csaj ezt akarja elõbb utóbb.. Aztán meg nem figyelsz és jön a gyerek is. . Mondd meg neki, hogy te nem akarsz se eljegyzést se esküvõt!
2013. dec. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2013. dec. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De akarok eljegyzést esküvőt.De idő kell hozzá.Amikor már érzem,hogy igen.Most már itt az ideje.De még nincs!
2013. dec. 18. 20:56
 10/12 A kérdező kommentje:
Én 26 ő 24
2013. dec. 18. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!