Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ha egy lány tapasztalatlan, félénk, naiv és nem túl kommunikatív az már butának számít nálatok?

Figyelt kérdés
Mert én eléggé ilyen típus vagyok. Az a baj velem, hogy nehezen oldódom fel és nagyon félénk, csendes ember vagyok, és emiatt sokszor nem tudom önmagamat adni. Emellett nem vagyok túl tájékozott ember sem, nagyon tapasztalatlan vagyok az élet dolgait illetően, olyan mintha burokban nevelkedtem volna. Hiába voltam jó tanuló az iskolában, és tanultam sokat, mégis olyan tapasztalatlan és naiv vagyok. Úgy érzem, hogy hiába múlnak felettem az évek, akkor sem változom, maradok ugyanolyan hiszékeny, félénk és gyermeteg. Az ilyen nőket nagyon butának tartjátok vagy mit gondoltok az ilyen nőkről?
2013. dec. 18. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. dec. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. dec. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem!
2013. dec. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, én pont az ellenkezőt tartom ostobának, akinek be nem áll a csőre, mindegy hogy mit mond, csak öntse a szöveget. Ez inkább arra késztetne hogy jobban megismerjelek, mert én is ilyen típus vagyok.
2013. dec. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én olyan lány vagyok,amilyet itt leírtál,viselkedésben,és azt kell hogy írjam,hogy a legtöbb fiú az butának nézi az ilyen lányokat,vagy hidegnek,vagy üresnek stb. A férfiak már mások többségben,őket annyira nem zavarja.
2013. dec. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Butának nem buta, de nehéz vele szót érteni, mert zárkózott általában. Harapófogóval kell kihúzni belőle teljesen természetes dolgokat.


Ilyenekkel sajnos nehéz zöld ágra vergődni, mert maga se tudja mit akar, akkor én honnan tudjam hogy mit akar?


nekem meg olyan nő nem kell, ki nincs tisztában a saját határaival, képességeivel, stb. És felnőtt ember létére nekem kell őt vezetnem.

2013. dec. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, bár az ilyeneket messze elkerülöm. :3
2013. dec. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!