Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 évesen egyedűl tengetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen egyedűl tengetem életem, pedig nagyon szeretnék egy barátnőm. Hol ronthatom el a dolgokat?

Figyelt kérdés
Kezd betelni nálam a pohár... Elegem van, hogy csak szimplán barátok vagyunk a lányokkal. Magányos vagyok! :(
2009. nov. 25. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Még a korban vagy, ne búslakodj. Irány a legközelebbi diszkont, vásárolj be és légy EMO!
2009. nov. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne légy emó,inkább adj magadra,ha pattis vagy,ápold az arcod,sportolj sokat,vásárolj új ruhákat,hajadat zselézd,légy ápolt és jól öltözött.A lányokkal légy előzékeny,figyelmes,kedves.Járj el a haverokkal szórakozni,ha otthon ülsz,semmi esélyed.Válassz egy jó szakkört,barátkozz,haverkodj,légy nyitott,mosolygós.Sétálj sokat,szabad idődben csavarogj,élj,élvezd az életet!Ne keseregj azon,hogy nincs senkid,még vissza sírod ezeket az időket,hidd el!Egyszer majd horgodra akad az aranyhal!
2009. nov. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minek zselézze a haját? Hogy olyan kis f.sz diszkópatkánynak nézzék?
2009. nov. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert ha emónak öltözik,az jobb??? :-D Csak arra utaltam,hogy ápolja a külsejét,és nézzen ki valahogy! Ennyi.
2009. nov. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, emokat legalább csak megverik, utána nem köpik le : DD
2009. nov. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

3-as hozzászólás!


Én se kívánok EMÓ-s lenni, semmikép. Nem az a típus vagyok aki egész nap otthon ül, ezt majd 80 évesen amikór járni se tudok majd! :) Fiatal vagyok, élettel teli, ez jó! :D Amúgy ne érts félre, szeretnek a lányok, de mint csak egy barát, az egész suliból mindössze 4-5 lánnyal vagyok rosszban, 2-vel meg igen jóban.

2009. nov. 25. 18:41
 7/7 anonim ***** válasza:
tanulj meg írni, és adj föl egy hirdetést :DD
2009. nov. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!