Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Milyen lányokka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Milyen lányokkal szoktatok beszélgetni itt gyk-n? Mi a véleményetek rólunk?

Figyelt kérdés
Mert gyakran olvasok itt olyanokat, hogy kevés az olyan nő, akivel normálisan el lehetne beszélgetni. Egyesek meg azt írják, hogy rájuk sosem írnak normális lányok. Mi a probléma azokkal a lányokkal, milyen lenne számotokra egy "normális" lány? Csak a véleményetekre lennék kíváncsi és a tapasztalataitokra az itteni lányokkal kapcsolatban.
2013. dec. 19. 20:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én max. 2-3 levelet váltok aztán eltűnnek. Pedig nem a farkamat küldözgetem nekik...
2013. dec. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Azok a lányok akik eddig rám írtak azok nem ismerkedés céljából írtak, hanem tanácsért. Egyébként az átlagos lány akivel beszéltem privátban, az nincs még 20, butácska, nem tud helyesen írni.
2013. dec. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Eddig kb 10-12 lánnyal beszéltem.Abból 2 volt normális.A többi vagy bolond vagy párja volt és úgy csalta volna meg velem.

Szóval gáz. :S

2013. dec. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
eddig 30 személyből 3-volt értemes akivel később is beszéltem fészbukon
2013. dec. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Embere válogatja ezt a témát :P de én például egy olyan lánnyal beszélgettem itt akivel azóta is rengeteget beszélgetünk de a kapcsolatunk bizonyos dolgok miatt nem működne viszont a lejobb barátom és nagyo jól ismer engem ami az én szempontomból nagyon ritka mert kevés embernek nyílok meg de ha gondolod írhatsz privátot nem harapok fárasztó vicceket lövök el, de kibírhatóak :D
2013. dec. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Egy kicsit konkrétabban is leírnátok, hogy mi volt a gond velük, miért nem voltak "normálisak"?
2013. dec. 19. 20:53
 7/14 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Túl sok lánnyal nem beszélek/beszéltem innen, de a többségükkel el tudtam dumálni. Mondjuk akadt olyan is, akivel nem. Meg jó néhány, aki eltűnt pár levél után, de az különösebben nem érintett meg. :D
2013. dec. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hazudoztak,nem tudtak helyesen írni,hülyeséget írtak,a gondolkodásuk nagyon gyerekes.Ha nem tetszett neki valami akkor már támadott,szerintük nincs bennük hiba és még lehetne sorolni.
2013. dec. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Biztos unalmas/unalmasak (nem tudom) vagyunk nekik, mert én itt írhatok mindent, de ezek úgyse írnak semmi értelmeset, egyszerűen a beszélgetés a legyek szintén van. Sokan kiírják, hogy ki akar ismerkedni, ráírok, és megun, mert rájön, hogy mégsem itt kéne, vagy egész egyszerűen ennyire buták. Normális korú és értelmes csajjal még itt nem beszéltem.
2013. dec. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Akivel normálisan tudtam beszélgetni az elmebeteg volt.Ebből lehet következtetni,hogy mennyire vagyok normális.
2013. dec. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!