Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Milyen lányokka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Milyen lányokkal szoktatok beszélgetni itt gyk-n? Mi a véleményetek rólunk?

Figyelt kérdés
Mert gyakran olvasok itt olyanokat, hogy kevés az olyan nő, akivel normálisan el lehetne beszélgetni. Egyesek meg azt írják, hogy rájuk sosem írnak normális lányok. Mi a probléma azokkal a lányokkal, milyen lenne számotokra egy "normális" lány? Csak a véleményetekre lennék kíváncsi és a tapasztalataitokra az itteni lányokkal kapcsolatban.
2013. dec. 19. 20:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem volt velük semmi baj.Talán csak az egyikkel.Na az agybajos volt.
2013. dec. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ide csak csinos, értelmes lányok járnak.
2013. dec. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Sokakkal szoktam itt beszélgetni és próbálok mindenkinek megfelelni de amikor nincs kedvem dumálni vagy nincs túl hangulatom (ami elég gyakori) akkor én sem írok senkinek. Általánosságban nincs velük baj, legalábbis azokkal akikkel beszélgetni szoktam.
2013. dec. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
a legnagyobb baj velük h sose tudom igazán, h tényleg lány-e...
2013. dec. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!