Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ha ezt mondja rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha ezt mondja rám egy pasi egy másik pasinak rólam?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm akivel pár hónapja kavartam, de nem feküdtem le vele, azóta is meg akar fektetni. Egyik közös ismerősünknek azt mondta, aki szintén pasi, hogy "látok a csajban fantáziát". Ez konkrétan mit jelent? 22/L

2013. dec. 20. 09:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Úgy gondolja, hogy meg tud fektetni.
2013. dec. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
látja magát benned
2013. dec. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy targykent kezel, meg akar basszni.
2013. dec. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy meg akar fektetni én arra vagyok kíváncsi mit jelent ha valaki azt mondja lát bennem fantáziát?
2013. dec. 20. 09:50
 5/12 anonim ***** válasza:
A fantazia azt jelenti, hogy nem csak sima szex lesz, hanem valoszinu a fenekedbe is engeded esetleg meg vadabb dolgokban (pisiszex) is benne vagy.
2013. dec. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez kb annyit jelent, hogy szívesen szeretkezne veled úgy kb. ájulásig. És ha magához tért, akkor ismét szívesen folytatná.
2013. dec. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nem akar elvenni. ne reménykedj
2013. dec. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsò- Ki mondta hogy a kérdezō hozzàmenne. A Mai vilàgba ez kész öngyilkossàg lenne. A poposzex meg a perverzebb Pasik fétise..nem Minden nō engedi meg..én sem csinàltam de ha vki kérné feltételhez kötném elösször én intézném El egy felcsatolhatòssal és ha Neki ezek utàn is tetszik a dolog akkor.. :P
2013. dec. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem is mondott ilyet egyszer egy csaj...pofán röhögtem :D Bullshit alapfok.
2013. dec. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

8as a kérdező más jelentésben reménykedik


az anál néha jó. olyan lánnyal aki szereti

2013. dec. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!