Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS! Ez mii? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Ez mii? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Megismertem egy lányt. Eleinte semmi különös, olyan volt mint a többi. De aztán... Egyre jobban tisztelni kezdtem, lestem mikor jön... Aztán megkerestem fent van-e a Facebookon. Mióta megtaláltam, nézegetem az adatlapját, a képeit, és félek a közelébe menni, zavarban vagyok. Kérlek, ne értsetek félre, kiráz a hideg a gondolattól is, hogy vele... szóval hogy lezbi lennék. De akkor is. Ti éreztetek már ilyet?? A válaszokat előre is köszi

2013. dec. 20. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Haaat...az vagy:/
2013. dec. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
29%
amig teljesen végig nem olvastam a kérdésedet,azt hittem hogy fiu vagy,és azt akartam irni hogy ez bizony szerelem.De igy hogy lány vagy,fogalmam sincs,hogy miez,de ha normális értelmes lány vagy akkor nyisd ki a szemed és vedd észre a fiukat és azokat lessed ,hogy mikor vannak fent fészen 21/F
2013. dec. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy irigy vagy a lányra és azért nézegeted?
2013. dec. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves Második! :) Köszönöm szépen, észhez térek... :D És más, lesajnáló válaszra nem vagyok kíváncsi!! A kérdést lezártnak tekintem. Köszi.
2013. dec. 20. 15:36
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

2-es: "de ha normális értelmes lány vagy akkor nyisd ki a szemed és vedd észre a fiukat és azokat lessed"

Ha te is normális, értelmes lennél, akkor elfogadnád, hogy van aki a saját neméhez vonzódik, és ez ellen nem lehet tenni. Élő példa vagyok erre például én.


Kérdező: Hány éves vagy? Azelőtt volt már, hogy jobban megnéztél egy lányt, vagy eszedbe jutott, hogy megcsókolnád? Ha ez az első ilyen eset, egyáltalán nem biztos, hogy ez szerelem. Lehet, hogy csak rajongás. Tetszik a stílusa, a kisugárzása, pozitív energiával rendelkezik. :)

Ha meg esetleg idővel mégis beleszeretnél, akkor sincs semmi gond. Amikor először kezdtem el lányok iránt érdeklődni (úgy, hogy fel is fogtam, mit csinálok), nekem is voltak olyan gondolataim, hogy nem, én nem lehetek... Aztán az évek folytán többször próbáltam már elnyomni az érzést magamban, inkább kevesebb sikerrel. Rájöttem, hogy nem tudok tenni az ellen, aki vagyok. El kell fogadnom magam ilyennek, és ha nekem sikerült, akkor majd jöhetnek a többiek.

A lényeg: adj magadnak időt ehhez, mert egyik napról a másikra nem lesz egyértelmű, hogy mit érzel a lány iránt. :)

2013. dec. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nehogy már azt a választ fogadd el, hogy térj észhez. :O Ebből nem lehet észhez térni... És sajnálom, hogy ezt kell mondjam (vagyis én nem sajnálnám, de úgy látom neked ez még rossz hír), de azzal, hogy kiírtad ezt a kérdést, már elárultad, hogy ez bizony most más, ez a lány több neked, mint bármi ami eddig volt (barátság, féltékenység, nem tudom), mivel különben eszedbe sem jutna megkérdezni...

Szóval a lényeg, hogy ha rájössz, hogy esetleg nem vagy teljesen heteró, és ezt elfogadod, akkor hamar el fog múlni ez a kiráz tőle a hideg dolog is.

És szeretném felhívni a figyelmedet, hogy ez nem baj, nem betegség meg hasonlók. Ha elfogadod magadat így, akkor ugyanolyan tökéletes életet tudsz így is élni mint mások. Ettől te semmivel sem vagy rosszabb, vagy kevesebb.

2013. dec. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
13%
én a KETTES vagyok:nem akarok beleszólni,de szerintem ne halgass ezekre a ferde hajlamu egyénekre.És igenis aki a SAJÁT NEMÉHEZ VONZÓDIK AZ NEM NORMÁLIS!!!!!!!!!!!!!
2013. dec. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
5-ös vagyok. Akkor én boldog vagyok, hogy nem normális emberként élem az életem. :))
2013. dec. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ettől még nem biztos, hogy leszbikus vagy, de ha most bepánikolsz mert esetleg az vagy, akkor később úgyis előjön ez az érdeklődés, és akkor már jobb, ha fiatalon tudatosul

szóval szerintem beszélgess vele meg ilyenek, mert lehet hogy csak felnézel rá meg ilyesmi, de ha nem, akkor fogadd el :)


a kettest szegényt sajnálom O.o

2013. dec. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
88%

Kettes! Te mi a fenét keresel ebben a kategóriában? Hagyd már békén szegény lányt!!! Mit képzelsz Te magadról?!

Kérdező: én örülnék, ha tőlem rázna ki a hideg valakit :)

Örülj, és ha rájöttél mi is történik, élvezd ki, ez jó érzés :) :)

2014. jan. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!