Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy végre tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy végre tényleg elfelejtsem?

Figyelt kérdés
Tavaly ilyenkor visszautasított a legjobb fiú barátom. Azt mondta szép vagyok, de sajnos nem vagyok az esete. Hónapokig elég fura volt a viszonyunk, hol jóba voltunk, hol nem. Ezután újra sok időt kezdtünk el tölteni egymással, megbeszéltük az egészet, és azt hittem, végre elfelejtettem, mint "férfit". Mármint azt hittem, lezártam, év végre barátként tudok rátekinteni. Tegnap közölte velem, hogy alakul neki egy csajjal, akit egyébként ismerek, és mindenki AZT MONDJA, HASONLÍT RÁM. Meglepődtem magamon, szinte sírógörcsöt kaptam. Bár nem akartam előtte kimutatni az érzéseimet.. de iszonyúan rossz érzés volt. Azt éreztem, senkinek (neki sem) vagyok elég jó, pedig a visszautasítás már 1 éve volt. Ez tegnap volt, azóta nem beszéltünk... Kínos téma. Hogy hozzam fel neki, vagy mit mondjak neki? Gyakorlatilag elárultam, hogy újra tetszik nekem... Köszönöm a segítséget! 16/L
2013. dec. 20. 19:12
 1/3 ASOT ***** válasza:
"Azt mondta szép vagyok, de sajnos nem vagyok az esete."---> ergo nem kellesz neki, mert annyira nem tetszel neki a többi rizsa. Bocsi...
2013. dec. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom, tudom... csak egy kevésbé bántó, burkolt változat.:(
2013. dec. 20. 19:18
 3/3 ASOT ***** válasza:

Pocsék dolog...hát sajnálom. De ne búslakodj.

Amúgy Jézuskától mit kértél?

2013. dec. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!