Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Biszexualis vagyok. Még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexualis vagyok. Még senkinek sem mondtam el. Van barátom de nem tudom hogy ő hogy reagalna ra ha elmondanam. Adjatok tanacsot kerlek!?

Figyelt kérdés
2013. dec. 20. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg, hogy ha szeretné, akkor részedről semmi probléma, ha bevennétek valakit harmadiknak. :)
2013. dec. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp mondd el, de ne ronts rá vele, csak finoman, próbálkozz a témával, de jobb ha őszinte vagy, ha elfogadja ezt, akkor tényleg szeret :) mondjuk van olyan ember aki szerint ez nem jó dolog, és nem biztos hogy jól reagál az ilyenre, de reménykedjünk a jobb reakcióért :D
2013. dec. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Joe Makepeace ***** válasza:

1-es: szinte vártam egy ilyen hülyét mint te!

Egyébként meg olyanok szokták ezt mondogatni akik 2 perc múlva meg minden második szavuk egy beszélgetésben hogy rohadt b*zi.

Amúgy fordított esetben is így tetszene a dolog?

Idióta f*ok

2013. dec. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Képzeld el, én is biszexuális vagyok...


Üdv, első... :)

2013. dec. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!