Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen szerencsétl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen szerencsétlen a férfiakkal?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy mások még a vonaton v. egy boltban is össze tudnak ismerkedni, engem meg hiába néznek meg a férfiak állandóan soha nem történik semmi? Miért csak olyanokkal találkozom, akiknek tetszem, de van barátnőjük vagy eleve nem olyan típusok, hogy kezdeményeznének? Megnéznek, esetleg még mosolyognak is rám a boltban, az utcán v. bárhol, de csak ennyi történik. Más meg csak kimegy a közértbe és nem is jön be nagyon a férfiaknak, mégis össze tud szedni nem is akármilyen pasit. Én nem vagyok egy nyomulós típus, de azért nem is vagyok elutasító a férfiakkal szemben. Nem értem, hogy miért megy ez nekem ilyen nehezen, míg másnak könnyebben? Ez a sors akarata, ha valami nem történhet meg, a fejem tetejére állok, akkor sem fog megtörténni? Miért nem vagyok jókor, jó helyen? Más is van így ezzel? Ne írjatok privit, csak ki kellett adnom magamból.
2013. dec. 20. 21:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

van kedved ismerkedni?

21 f budapesti vagyok

2013. dec. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
korod?
2013. dec. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Ismerkedjünk meg!
2013. dec. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz kérdés. A miérttel kezdődő kérdések mindig legyenek gyanúsak. Általában amire rákérdez, nem igaz. Csak várj, légy türelemmel, és meglátod, meglesz a gyümölcse!
2013. dec. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Bocsi, de itt nem akarok ismerkedni, csak a véleményetek, tapasztalataitok érdekelne, meg amúgy sem vagyok elég jó az itteni férfiaknak, mert nagyok az elvárásaitok.
2013. dec. 20. 21:06
 6/25 anonim ***** válasza:
Halljam, mik az elvárásaim!
2013. dec. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Gondolom mennek a privik.

Én a lányokkal vagyok így.

2013. dec. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Aztán neked ki tiltja meg hogy nyomulj egy kicsit?
2013. dec. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
#4 köszönöm, de már jó ideje csak várok. :(
2013. dec. 20. 21:07
 10/25 anonim ***** válasza:
Azoknak a férfiaknak, akik itt ismerkednének pont, hogy nem nagyon az elvárásaik.. Egyébként néha kezdeményezhetnél te is és nem lenne ilyen problémád.
2013. dec. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!