Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket megrémít ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket megrémít ha egy lány magabiztos, határozott?

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

pont az a jó, ne csináljon belőle senki pingponglabdát...:)

legalábbis sokkal jobban szeretem a határozott csajokat:)

2009. nov. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is jobban szeretem a határozott csajokat!

Nem az olyanokat akik nem tudnak mit csinálni meg mindent mondani kell neki!

2009. nov. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is sokkal jobb, ha valaki határozott. Volt már dolgom ilyen tesze-tosza lánnyal.

Ő kezdeményezett és 2 randi után kifújt az érdeklődés. Unalmas volt! De viszont arra is figyelni kell, hogy hagyd szóhoz jutni a fiút.

2009. nov. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
van amikor szeretek cicázni egy hülyével, de amikor komolyabb kapcsolatra amiben meg tudok beszélni valamit akkor határozottab lányokat szeretek akik tudnak válaszolni
2009. nov. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az rémít meg ha egyik nap még tudja, hogy mit akar, a másik nap meg bizonytalan a kapcsolat jövőjére nézve. Harmadik nap megint minden okés - látszólag. Szóval igen is tudja a lány, hogy amibe belevág az mivel jár.
2009. nov. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
határozott csajok a tutik!
2009. nov. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aki magabiztos az általában rossz döntéseket hoz. Aki meg nem az meg semmilyet, egyik sem jó, egyik sem.... :S
2010. nov. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!