Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség, nem találom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, nem találom az Igazit, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Azt hiszem, nagy baj van velem. Még nem volt barátom és ennek szerintem három oka van:

1. fogszabályzóm van

2. csúnya vagyok

3. túl válogatós vagyok

Rájöttem, hogy mindig az ilyen népszerű, nagyon helyes srácok tetszenek és ez idegesít :( Próbáltam/próbálok változtatni ezen, de nem megy. Ha cigizik az a bajom, ha iszik az, vagy csak szimplán nem az esetem vagy buta. Pedig szeretnék végre valakit, akivel jól érzem magam ès helyes( nekem tetszen, nem kell, hogy mindenkinek)

Mit tegyek, ha nem tudom lejjebb adni az elvárásaimat? :/16/L



2013. dec. 21. 09:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha fogszabid van, az lehet cukiság oka is...

A csúnyaság egyénileg változik.

A válogatósság meg csak rajtad múlik.

CSak te állsz a szerelmed útjában.

2013. dec. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igazi nincs
2013. dec. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
keresd tovább majd meglesz fiatal vagy még
2013. dec. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez nemfog ugyan segiteni, de en 36 evesen nem talaltam meg meg az igazit.

Turelem, csak ennyit mondhatok. Egy baratom, fiu, 8 evet vart a megfelelo lanyra, es ugy volt vele, hogy nem is randizott addig, amig nem akadt ra, azota az egyik legszerelmesebb par akiket ismerek.

2013. dec. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ne akarj ennyire görcsösen párkapcsolatot! úgyis akkor fog rád találni a szerelem, amikor nem is számítasz rá :D és akkor majd jön valaki, akivel kölcsönösen egymásba szerettek, és te is úgy szereted őt, ahogy van :)
2013. dec. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

beképzelt vagy, de mire?


mutass magadról 1 képet!

2013. dec. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy te nem vagy az Igazi.
2013. dec. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy még, előtted az egész élet, úgyhogy nem kell aggódni. Egyébként valószínűleg nem az első fiú lesz a Nagy Ő, az Igazi. Legalábbis ez nagyon ritka.


A fogszabályzó nem olyan rossz dolog, de gondolom, most elég kellemetlen, és egy ez jó ok, hogy erre fogd, miért nincs barátod. De ez butaság. Egyébként is nézd pozitívan a dolgot. Bár most fogszabályzós vagy, később szebb lesz a fogsorod. :)

Nem biztos, hogy csúnya vagy. Ez is egy tipikus dolog, ha nem talál párt magának az ember lánya, elkezd azon gondolkodni, hogy csúnya. És ez egy ördögi kör, mert el is hiszi, hogy csúnya, akkor is, ha nem. Ez pedig teljesen lerombolja az esetleg egyébként sem sok önbizalmát, és önértékelési problémái lehetnek. Az önbizalomhiánya újabb ok lehet arra, akár valós is, hogy miért nem talált párt. Hiszen ki szeretne magának egy önértékelési problémákkal küzdő, önbizalomhiányos, önmagát negatívan beállító barátnőt?! Szóval, felejtsd el, hogy csúnya vagy, inkább arra gyúrj rá, hogy reálisan lásd önmagad. Nem mondom, hogy tökéletes vagy, mert ilyen nincs, az viszont biztos, hogy benned is van valami szép. Nem is kevés. Ezeket kell megtalálni, és kiemelni. :)

Az megint egy rossz út, ha azt gondolod, túl válogatós vagy. Én is azt gondoltam egy időben, aztán rájöttem, hogyha lejjebb adok az igényeimből, akkor hiába találok pasit, nem leszek boldog. Rosszul fogom érezni magam a kapcsolatban, nem leszek szerelmes, ennek pedig semmi értelme. Aztán megtanultam, hogy igazából nem is magasak az elvárásaim, csak a korosztályomban nehéz olyan fiút találni, aki ezeknek megfelel. Egyébként 15-16 évesen nagyon vágytam volna egy barátra én is, de az istenért sem találtam. Aztán elengedtem a dolgot, nem görcsöltem rá, nem erőltettem, nem is foglalkoztam a témával. Úgy gondolom, nem kell aggódnod, amiért még nem volt barátod és nem is feltétlenül kell lejjebb adni az elvárásokból. A 16 éves korosztályban tényleg nehéz fiút találni, az idősebb fiúk pedig inkább a pár évvel idősebb lányoknál próbálkoznak.


Mellesleg nekem is 18 évesen volt először barátom, két rövid kapcsolat volt és ennyi. Se több, se kevesebb. Ettől függetlenül nem gondolom, hogy bármi gond lenne. És most sem erőltetem a dolgot. Ha az Isten is úgy akarja, találok egy fiút és szerelmes leszek, addig pedig élvezem az életet így is. Mert bizony szerelem nélkül is lehet élvezni az életet, főleg ilyen fiatalon. :)

18/L

2013. dec. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Együtt érzek veled! Nekem is ugyan ez volt/van. Bár azzal az eltéréssel,hogy van egy srác aki végzős és kezdtünk írni meg minden,1x beszéltünk. Már tök komoly dolgokról meg minden és erre mondja hogy ő fél a komoly dolgoktól. Háát.:// Az osztálytársától meg kiderült h bár nem írunk meg nem beszélünk még mindig tetszek neki. De már nem tudom mit csináljak.:(( Suliban is egész idő alatt nézzük egymást..És ahogy visszamegyünk suliba aznap felteszik a fogszabályzót.:/ 15/L
2013. dec. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!