Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy ha soha nem találom meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ha soha nem találom meg az igazit öljem meg magam?

Figyelt kérdés
Soha nem volt egy komoly kapcsolatom se, csak 1-2 hónaposak, de nem az én hibámból értek véget, ők nem vettek komolyan engem komolyan. A legutóbbi pasim is azt mutatta hogy minden rendben van köztünk azután se szó lelépett. Ráadásul nem feküdtem le még senkivel. L/21
2013. jún. 3. 11:14
1 2 3
 1/21 dízelszemű bájgúnár ***** válasza:
100%
Isten őrizz! Drága a kötél a vonatok meg késnek..
2013. jún. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
21 éves vagy hát hogyne találnád meg az igazit ezer lehetőség száz alkalom vár rád amikor meegtalálhatod . Ez egy nehéz periódus de túl fogsz rajta lépni ez így is van hidd el. Bátran és fel a fejjel
2013. jún. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
a szerelem az emberre a legváratlanabb pillanatban talál rá ;)
2013. jún. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ha megölöd magadat soha nem találkozol az igazival, ha élsz lehet hogy már legközelebb belebotlasz az utcán vagy a boltban, persze lehet hogy csak 10 év múlva... de ehhez élned kell.
2013. jún. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Na meg a szerelmen, pár kapcsolatokon kívül is van élet.. vagy szeretnél találni valakit aki eltart, mi?
2013. jún. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ha olyan 120-130 éves korodig nem találod meg az igazit, akkor már elgondolkodhatsz az öngyilkosságon is.
2013. jún. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ne öld meg magad!!! :(
2013. jún. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, én 28 vagyok, eddig igazából én is csak hittem, hogy megtaláltam, aztán koppantam...


Nem adom fel, igaz, nem nagyon van a munka mellett szabadidőm. De élni még szeretnék egy darabig.

2013. jún. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Rá kéne már jönni, hogy nincs olyan hogy igazi. Társak jönnek-mennek, van hosszabb, van rövidebb, olyan is van hogy senki sincs.

35 F

2013. jún. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:

Meg csak 21 eves vagy,miert turelmetlenkedsz?

Eld az eleted,jarj el szorakozni,es ennyi idosen mar azert kene dugni.Ha rajossz,hogy milyen jo,nem lesz annyira fontos,hogy mikor talalod meg az igazit.

2013. jún. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!