Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány éves kor környékén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kor környékén ideális házasodni, gyereket vállalni? Mikortól kell aggódnom azért, mert még mindig nem találom az igazit?

Figyelt kérdés
2013. szept. 20. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Én 30 felett gondoltam.

De ez nem korhoz van kötve hanem érettséghez.A gyerek vállalás pedig anyagi helyzet kérdése.

2013. szept. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Én a családomból kiindulva 20-és 25 év között tervezek gyereket vállalni és férhezmenni. Az igazi már megvan hozzá.

Bennem valahogy mindig bujkál az attól való félelem, hogy öreg anyuka leszek.. Úgyhogy nem akarom kitolni az utolsó pillanatra a dolgokat. Az én anyukám is 22 évesen szült, 23 volt amikor férjhez ment. 19 vagyok, ő pedig 41. Szerintem ez így tökéletes.

2013. szept. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 ASOT ***** válasza:
A mai világban nagyjából az van amit az 1-es írt.
2013. szept. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki érzi, hogy mikor jött el neki az idő!

Mindegyiknek van előnye és hátránya is.

A 18-23 év között szülő nők és gyermekeik között kisebb a korkülönbség, jobban megtalálják majd a közös hangot "tinikornál". Viszont a korai családalapítás a negyvenes éveiben kihozhat belőle egy "még nem éltem igazán vágyat" Ezt a saját családomban tapasztaltam.


A 30-35 felett szülők pedig érettebbek éltek, és általában van már ház autó, stb (minden amiért a szüleim három kisgyerek mellett güriztek anno, hogy ezt megteremtsék) Nos ez már megvan így tud a gyerekkel foglalkozni. Barátnőmön tapasztaltam. Ő kései gyerek (nyja kb 40 évesen szülte) és teljesen más az életfelfogása, olyan nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb boldogabb.. Tudom sok befolyásoló tényező van ami miatt ilyen, de több kései születésű ismerősöm is van és ezek a vonások fellelhetők az összesben, még aki szegény körülmények közt él őbenne is!


Szóval nem tudom mi az ideális, én anyagi okokból 30-35 között szeretném a gyerekeimet megszülni. A párom már 2 év múlva szeretné. Én 26L ő28F. Majd alakul...

2013. szept. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen nincs. Ha valaki húsz évesen tudja, hogy házasodni akar, családot akar, és megvalósítja, és boldog úgy, akkor neki az volt a lehető legjobb kor. Ha valaki ezt 35 évesen érzi, és 35 évesen lesz boldog családja, akkor neki az a jó kor.

Ha valaki pedig nem akar családot alapítani soha, az is teljesen rendben van.

2013. szept. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Házasodni és gyereket válalni 17 éveskortól-55 éves korig jó.A pasizás meg 14 éves kortól jó- 60 éves korig. gyerek anyagiak és szülők támogatságán mulik,néha.
2013. szept. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amikor a partner megvan hozzá, és a körülmények is adottak. Én 24 éves korom óta vagyok a férjemmel, másfél év után házasodtunk össze, akkor 25 éves voltam. Ő 22.


Sajnos úgy alakult, hogy gyerekünk nem lesz, sajnálom, de ez van. Azért kell még idő, hogy feldolgozzam. Elfogadni nem biztos hogy el tudom majd. Igyekszem. Így is boldogok vagyunk.


27/N

2013. szept. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!