Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kialakuló kapcsolatnál belefér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakuló kapcsolatnál belefér a szex más lánnyal? 22F

Figyelt kérdés
2013. dec. 21. 15:15
 1/9 QueenRavenna ***** válasza:
Nem, gerinctelenség.
2013. dec. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
amig nemjon ra a csaj addig okejs:)
2013. dec. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elfogadhatatlan -_-
2013. dec. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól függ? Randiztatok már? Igazából ha logikusan gondolkodunk akkor nem köthetnek beléd. Míg nem vagytok együtt nem tartozol neki semmilyen felellőséggel nem lehetnek elvárásaid felé ahogy ő/neki sem. Ettől eltekintve nem szép dolog.
2013. dec. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Felteszem neked fordítva a kérdést: Ha a csaj veled ismerkedik, de mással szexel az neked tetszene?? Ha őszinte vagy magadhoz, akkor megtudod,h a másikkal szemben milyen... Megalázó!
2013. dec. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálam semmiképp. Kialakuló kapcsolat => én érdeklem, engem akar jobban megismerni, nekem "udvarol" => nem kefél mást. Pont.
2013. dec. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az a gond,hogy érdekel az illető:S Érdemes elmondani neki?
2013. dec. 21. 15:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem fér bele. Az meg remek kezdés, hogy rögtön átvered...
2013. dec. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A jó isten óvjon az ilyen gyökerektől, mint amilyen te vagy...
2013. dec. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!